ACIL !!!! Buhara oturmak zarar vermismidir

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.017
326
25
Merhaba ben adet bitiminden bir gun sonra bi sitede okumusdum su kaynatip buhara oturdum biyerime su deymedi sadece suyun buharindan faydalandim uzun zamandir gebelik icin ugrasiyordum sonrasinda ertesi gun cok acik renkli pembe bir akinti gordum tek sefere mahsus o gunden sonra boyle bi rahim bolgemde agri oluyor acaba zararmi verdi yoksa gebelikmi olusdu anlayamiyorum bilgisi olan varmi

Aylardir ugrasiyorum ve alternetif tipda boyle birsey okudum ve cok vidyolarini izledm ilk defa yapdm icin korkdm sonradan yani insan bazen hamile kalmak adina herseyi yapiyor bilmeden yargilamayin
Aylardir? Ben senelerdir ugrasiyorum ama böyle birsey yapmak gercekten anlam veremiyorum her okudugunuzu yapmayin, daha kötü sonuclar elde edebilirsiniz.. kas yapayim derken gözünüzden olcaksiniz.. doktorunuza gidin danisin tibbi yardim alin

Aylardir? Ben senelerdir ugrasiyorum ama böyle birsey yapmak gercekten anlam veremiyorum her okudugunuzu yapmayin, daha kötü sonuclar elde edebilirsiniz.. kas yapayim derken gözünüzden olcaksiniz.. doktorunuza gidin danisin tibbi yardim alin
Tedavim var zaten okadr abartilacak bir durumum yok yapan varmi diye nerak ettm ultrason gunum gelince gidicem zaten

Merhaba ben adet bitiminden bir gun sonra bi sitede okumusdum su kaynatip buhara oturdum biyerime su deymedi sadece suyun buharindan faydalandim uzun zamandir gebelik icin ugrasiyordum sonrasinda ertesi gun cok acik renkli pembe bir akinti gordum tek sefere mahsus o gunden sonra boyle bi rahim bolgemde agri oluyor acaba zararmi verdi yoksa gebelikmi olusdu anlayamiyorum bilgisi olan varmi
Merhaba canım korkma bir şey olmamıştır diye düşünüyorum belki tam bitmeyen adet kalıntısı gelmiştir ya da rahim girişinde yara, iltihap veya mantar başlangıcı varsa onu temizlemiştir. Yakacak kadar oturmamışsındır zaten ama doktora görünmende fayda var.
Bu mesajı korkma diye yazıyorum ben bi ara sistit için içerisine sirke konulmuş su buharına oturmuştum bir kaç kez. O kadar antibiyotikle geçmeyen sistit o şekilde geçmişti çok şükür. Yani Buhara oturan tek kişi değilsin ☺️
Yine de tedbiri bırakmadan çok aklına takıldıysa doktora gidebilirsin

Ben böyle bir yöntem daha önce hiç duymadım. Kasık çektirme falan duymuştum ama bunu ilk defa duyuyorum. Bence de en güzeli tıbbi yardım almak. Aşılama denemediysen deneyebilirsin

Ben böyle bir yöntem daha önce hiç duymadım. Kasık çektirme falan duymuştum ama bunu ilk defa duyuyorum. Bence de en güzeli tıbbi yardım almak. Aşılama denemediysen deneyebilirsin
☺️ kasık çektiren benim ☺️ ama olmadı nasip. İnsan denemem dediği şeyleri yapıyor zaman neler gösteriyor yaşatıyor ya

Merhaba canım korkma bir şey olmamıştır diye düşünüyorum belki tam bitmeyen adet kalıntısı gelmiştir ya da rahim girişinde yara, iltihap veya mantar başlangıcı varsa onu temizlemiştir. Yakacak kadar oturmamışsındır zaten ama doktora görünmende fayda var.
Bu mesajı korkma diye yazıyorum ben bi ara sistit için içerisine sirke konulmuş su buharına oturmuştum bir kaç kez. O kadar antibiyotikle geçmeyen sistit o şekilde geçmişti çok şükür. Yani Buhara oturan tek kişi değilsin ☺️
Yine de tedbiri bırakmadan çok aklına takıldıysa doktora gidebilirsin
Canim yorumun icin cok saol okadar ileri derecede biseyim yok ama yapdikdan sonra yapdm ama kotumu ettm zararlimidir dusuncesi icime dustu icine falan oturmadim sadece buharina durdum ayrica nezaketinden oturu teskkur ederim 😍😍

☺️ kasık çektiren benim ☺️ ama olmadı nasip. İnsan denemem dediği şeyleri yapıyor zaman neler gösteriyor yaşatıyor ya
Ben bu ay aşılama denedik doktor tavsiyesiyle. Bugün 12. Gün test yaptım silik çizgi çıktı cuma kan testine gidicem inşallah çıkar. Rabbim aratmasın kimseye

Ben bu ay aşılama denedik doktor tavsiyesiyle. Bugün 12. Gün test yaptım silik çizgi çıktı cuma kan testine gidicem inşallah çıkar. Rabbim aratmasın kimseye
Hayirlisi olsun canim saglikla dogsun benm o derece sorunum yok zaten iki cocugum var ama ucuncusu olmak bilmedi cevremdede duymusdm

1 lt süt kaynatıp içine maydanoz attım ve belden aşağı soyunup battaniye doladım etrafıma oturdum yarım saat 45 dk buhar iltihapi sokuyormus 3 kere tekrarlanmasi lazımmış annem söylemiş komşusu söylemiş onaada 2 kere yaptım sadece sonra süt pahalı olunca vaz geçtim 😁

Onasil biseymis 😂😂😂 ay dur dur soyleme onuda yaparim simdi ama merak ettm
Ahahah yazmamak için kendimi tutmalıyım :)
Ben bu sene resmen kombo yapıyorum kasık çektirme, taze transfer tüp bebek, şimdide dondurulmuş embriyo transfer. Bakalım bekleme sürecindeyim belki doğal yolla hamile kalırım 🤣😃 o kadar şeye olmayıp bunla olabilir belli mi olur.
Yazim mi kasık nasıl çekiliyor 🤣🤣

1 lt süt kaynatıp içine maydanoz attım ve belden aşağı soyunup battaniye doladım etrafıma oturdum yarım saat 45 dk buhar iltihapi sokuyormus 3 kere tekrarlanmasi lazımmış annem söylemiş komşusu söylemiş onaada 2 kere yaptım sadece sonra süt pahalı olunca vaz geçtim 😁
Ahahaha bu ekonomi hepimizi vurdu 🤣🤣

Valla ya smd aslan pencesiyle hayıt otuna döndüm Allah büyüktür bu ayda olmazsa Nisan'da tedavi olmaya baslicam
Onları da kullandım ben :) kız şimdi düşünüyorum da neler neler yaptım. Hep bu doktorlar yüzünden bize normal yolla olur dediler dediler gönderdiler. Tüp bebek profesörleri bile gerek yok sizin çok çocuğunuz olur dediler olmayınca bende o Yolları denedim. Macunlar, bitki çayları, ilaçlar, takviyeler. Çeşit çeşit doktorlara gitmeler. Hayırlısı inşallah hakkımızda rabbim bu sene kucağımızı boş bırakmasın sağlıkla alalım bebişleri

Bence yaniliyorsunuz annem ulseratif kolit bagirsak hastasi ve doktor ilaclara ek rahatlayabilmesi icin sicak su buharina oturmasini soyluyor..ve bu doktor bi tane degil simdi ki doktoru prof isim bile verebilirim..ve bi bayanda iltihap cok varsa sicak su buharı faydali oluyor bende denedim pismanda degilim...

Yani sicak suya oturup bartholin kistini patlatan da var mantara göz kirpan da.. durumu doktor bilir ph degeri etkileniyor sonucta insaAllah kotu bir sey olmamistir

Pcos gözde büyütülecek birşey değil ama hafife de alınmıyor gerçekten şuan regliyim dün basladim içmeye bu otları bakalım adetimi düzene sokacak mi

X