Mutfak Dekorasyonu Acil Blender Seti ve Tost Makinesi Tavsiyesi

gozde6516

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2016
10
0
33
Kızlar selam, aranıza yeni katıldım , blender seti ve tost makinesi tavsiyesine ihtiyacım var, Sizler hanig marka model önerirsiniz?

Burada okuyup öğrendiğim kadarıyla braun blender Seti olarak iyi bir markaymış tost makinasını bilemiyorum ama :)

Tost makinesi- korkmaz tostkolik
Blender seti- braun
Mikser-tefal
2,5 yildir bunlari kullaniyorum tavsiye ederim

benim blenderım arzum tost makinem karacanın . ikisi de hediye olduğu için seçme şansım olmadı ama haklarında kötü bişey duymadım kullanınca görcez bakalım

merhaba hoşgeldin :)
tost makinesinde marka model söyleyemicem ama ilk bakacağın şey iç haznesinin çıkıp çıkmadığı olsun :) sabit olanlarda temizlemesi çok zor yıkayamıyosun, siliyosun falan olduğu kadar

blender setide stand mikseri düşünürsen Kenwood kmix serisi
El blender seti düşünürsende kenwood HB891 yada aynısının siyahı HB891 şiddetle öneririm

bunlar bütçemin üzerinde dersen Philips yada braundan şaşma derim. Model çok onemli değil seriler hep birbirine yakın zaten çok fazla modeli var. Son çıkan serilerden al yeter. Ablamda philips var oda çok memnun ama ben yinede kenwood ile aralarında ciddi kalite farkı olduğunu düşünüyorum.

arzum korkmaz vs tercih etme bence.. aa yok benim param çok bana en iyisini söyle dersende tabiki kitchenaid:)

çok sağol canım güzel bilgiler için ben arzum düşünüyordum blenderda ama şuan itibariyle vazgeçtim :) braun modellerine bakıyorum, philipse de bir bakayım tavsiye ettiğiniz modeli varsa özellikle bakabilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…