acil bir öneri

xcelis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
107
0
merhabalar
haziranda ayında eşimle 4-5 günlük küçük bi tatile çıkıcaz oteller doluyor ben hala rezrv. yaptırmadım o kadar çok otel ve bunlar hakkında yorumlar varki çıkmazdayım:KK43::KK43::KK43:
kapalı havuzu olan bay ve bayanlar için ayrı şekilde havuzu olan
sadec otelde zaman geçireceğim değil ayrıca şehirdede gezebilme imkanımın olacağı
akdeniz yada ege bölgesinde temiz kaliteli tabikide uygun fiyatlı acil bi öneriniz varmıı??eyvahedigeldismile

arkadaşım anladığım kadarıyla tesettürlüsün biz kuşadasında bakar otele gitmiştik hiçbir özelliği olmayan sadece konaklama ve ayrı havuz olayı var bide 3 öğün ama uygundu fiyatları ve çok samimi ve temiz ortam vardı netten bakar otel yazarsan çıkar denize sıfır değil ama gayet sakin güzel manzaralı klimalı bir butik otel ayrıca havuzu aileye özel kiralıyolardı biz eşimle gece havuza girmiştik başbaşa çok güzeldi

Merhaba xcelis,

Altarnatif otel olarak adlandırdığımız isteklerinizi karşılayacak bir tesis önerebilirim Alanya da Bera oteli inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

tşk ederim ama başka bi öneriniz daha olabilirmi daha uygun mesela

bera otel gercekten cok guzel bir otele benziyor, fiyat konusundada oldukca uygun ve ayri ayri havuzlari olmasida kapali bayanlar icin super , neyini begenmedin gercekten cok merak edim canim ?
burda bir kac bayan arkadasla ( onlar tesetdurlu oldugu icin ) ramazan sonu bu tarz bir otele gitmeyi dusunuyoruz bu otel dusunmeye deger bir otele bence! bir kenara not aldim ben simdiden yerimseniben

Son düzenleme:
merhabalar
bende 2 hafta once bera otele gıttım ılk defa gıttım ve cok begendım. tesetturluysenız aıle ıcın cok uygun bır otel. cok temız cok nezıh buyuk ve guzek bı otel bız sezonu olmadıgııcın gıtmısıtık ve fıyat olarak cok uygunddu.yemeklerıyle herseyıyle esımle bızım hosumuza gıttı.tavsıye dederım.

ıNCELEDıM OTELı GERÇEKTEN GÜZEL AMA SıZ ŞıMDı GıTTıĞıNıZ ıÇıN CANIM FYTLAR UYGUN BEN HAZıRAN-TEMMUZ GıBı GıDıCEM OZAMANKı FYTLARDA 110EURO KıŞı BAŞI UYGUN OLDUĞUNU SANMIYORUM BU FıYATIN :eek:lmaz:

yaa eskısehırde bıldıgınız guzel bı otel var mı esımle gıtmeyı dusunuyoruz 3-4 gece

Merhaba xcelis,

Altarnatif olarak sadece kampanyada olan şuan Bera Otel var.denize mesafeli tesisleri tercih ederseniz rahat edebilirsiniz. Alanya'da Relax Otel'e bakabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X