Acil bi okuyun ne yapmalıyım:(((((

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
Slm kızlar ben yine tıkıldım kaldım benim adetim 19 aralıktaydı olmadım o gün kan testi yaptırdım negatif o gün söktürü almaya başladım bugün ayın 29 u ama ben adet olamadım sevgili doktorcum tekrar kan testi önerdi eğer yoksa tekrar hapa başlıycam şimdi ben yapayım doktorcum bu ay moralimi çok bozdu tek yumurtam vardı çok zor tutmaz falan diye sonra ara kanamamda oldu ayın 9 da oda erken oluyosun adetin gitsin gel dedi 2 gün kahverengi geldi bitti ben ne yapayım ya offfff allahım sen yardımcım ol :KK43:(((((((((

Konu ile alakam yok ama böyle hayati konularda neden bir Dr ya da uzmana danışmıyrosunuz? Burda yanlış yönlendirilebilirsiniz..

kendi kafana göre söktürücü içme canım
önceden oluyormuydu kahverengi leke tarzında

Canım sÜreklı doktordayım zaten ben onlarda da yanlıŞ yÖnlendırıldım ama bÖyle durumda olan varsa dıye yazdım

Yok canım ben 1 sene oldu doktor dıŞında hıÇbır ılaÇ kullanmıyorum aĞrı kesıcı de vıtamınde dahıl lekelenmı nıye oldu doktorcumda anlamadı saÇmalama kanamsı dıye tanı koydu

ıyı yada kÖtÜ ne olcaksa olsun dımı tekrar kan testı yaptırayımda yarında doktor tekrar sÖktÜrÜcÜmÜ vercek napıcak yapsın

eğer yine negatif çıkarsa ozaman adet söktürücü verir dr.un ay inşallah hamilesindir.
deilsende Yeni yıl yeni umutlar getirsin hepimiz için. dimi bozocum

Amın canım geÇen sene baŞını yatarak geÇırdım kıst vardı hastanede nerdeyse amelıyat olucaktım deĞerlerım yÜkselmıŞtı 16,9 ÇıkmıŞtı zannedersem dÜŞÜk yaptıım gene yıl sonu gene umutsuzluk herŞey allahtan ama ÜzÜlÜyorum ya:KK43:(((

canım bak böyle kan testi yaptırıp negatif çıkan ve sonrasında hamile olduğunu öğrenen bir sürü insan var bu sitede. ama tedbirsizlik yüzünden düşükle sonuçlananda var içlerinde. şuda var hamile deilsende en kısa zamanda adetini görmelisin ki hem fizyolojin hemde psikolojin normale dönsün.

X