acil beta hcg :) bir bakarmısınnnızzz

mellspell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
373
1
kızlar 6 sında regli olmam gerekiyordu olmadım bugun 9 u test yaptım çokta silik olmayan 2. çizgiyi gördüm az öncede kan tahlili yaptırıp sonuçları aldım 170,12 buraya kadar güzel evet hamileyim ama sizce düşük mü beta hcg ilk hamileliğimde 80 di ilk öğrendiğimde ki regli günümden baya sonraydı boş gebelik yaşadım kürtaj oldum şimdi de korkuyorum tekrar aynı seymi diye

tebrik ederim canim
belki gec dollenme olmustur
degerinin artmais onemli nasilsa icini ferah tut
umarim saglikli bir hamilelik gecirirsin

teşekkür ederim ama artıp artmadığını bir hafta öğrenmesem olrmıu acaba gene hayal kırıklığına uğramak istemiyorum 1 hafta sonra gidip tahlil yaptırsam ozaman öğrensem çünkü bana düşük gibi geliyo off

normalde iki gune bir tekrarliyorlar sanirim
surekli iki katina cikip yukselmesi gerekiyor sanirim

ama neden kotu seyler aklina getiriyorsun iyi dusun iyi olsun
ilkinde oyle birsye yasadin diye yine oyle olacak diye birsye yok
bu kan testi olayi da karisik adet gunu degeri cok dusuk olup hamileligi saglikli devam eden bir suru kisi var

tatlım içini rahat tut...güzel şeyler düşün güzel düşünceler olsun cnmm ....bebişşin sıkı sıkı tutunck sağ salim kucğna alcaksn bunu düşün hayalini kur ve hamişliğinin lütfen tadını çıkarr

bikere olan şey bidaha olsa kimsenin çocuğu olmaz....rica edyrm pozitif olurmsnz...

Canim benim ilk hamileligimde adetten 2gun sonra degerim 4000 lerde cikmisti fakat bebegimin 9. Haftada kalbi durdu simdi tekrar hamileyim bu sefer 273 cikti simdilik bi sorun yok 9. Haftadayim yine bu degerler herkeste farkli bir arkadasumin ilk test sonucu 80 di masallah simdi cok tatli bir bebegi var telas yapma darisi basimiza)))

kızlar benımde adetime 5 gün var ayın 15 olmam gerekiyordu dün kan testi yaptırdım 222.4 cıktı normal mi?

süperrrr bile diyebilirsinn.... beniki iki gün geçti 959,0 canım gayet iyi yani...

hiç korkma içini ferah tut şimdiden eşine nazlanmaya başlaa ozamn kalkma yat dinlen ama kafana tatmmmamya çalış ve aklına öle düşük filen die de sokma düşünme allah hakkımızda hayırlısını versin rabbim herşeyin hayırlısını versinn hiççç sıkmaa bebişini düşün...

iyi günler bayanlar bügün beta-hcg yaptırdım son adet tarıhım 2 haziran.fakat 8 gun oldu adet olmadım.ıdrar testım hafıf sılık cıktı kan testım 2.68 doktorum daha cok erken dedı.korkuyorum cok kaygılıyım sız ne dusunuyorsunuz sonucu boyle cıkan var mı ?

amin canım herseyin hayırlısı.dua et benim için lütfençpazartesi bida gidicem utrasyonda bakacak.iaşşalh hersey güzel olur.allah herkesin kalbinden geceni versin işaalh

amin canım inşallah bende pazartesi gidicem hadi inşaalh hayırlı haberler alırız canımm...

tebrıkler cnm hamıs sınn rabbım tamamına erdırsın ınsl....darısı bana ve tum ısteyenlereee

canım içini ferah tutmaya çalış bu hamilelik herkeste farklı seyreden bir süreç. sen degerinde sonradan birden yükselir inşallah geç dölleme falan olmuştur. evet adetındende epeyi geçmiş biraz düşük görünüyor ama yükselir inşallah.birde heryerde farklı çıkabılıyormuş degerler. hakkında hayırlısı olsun. rabbim saglıkla hayırlı haberler aldırsın....

ay ben degerini yanlış görmüşüm sanırım 5 üstü hamilelik oluyordu. 26 gibi görmüşüm.

bugun doktora gittim 4+1 olduğunu söyledi çok ufak minik bi kese dedi ve etrafında kanama var dedi progestan verdi ve yataktan kalkma ilişkiye girme vs dedi çok üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…