Acil BETA DEĞERİ

Manolya27c

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2017
917
818
IMG_20220919_090331.jpg
kızlar 5 haftalık gebeyim sağlıklı ilerlemediği söylendi gebeliğimin büyük ihtimal kürtaj denildi. Kıyamıyorum napcam bilmıyorum ben anlayanlar yardımcı olabilir mi beklesem mi napsam kanamam yok kahve tonu akınntı geliyor sadece

Eki Görüntüle 3131869 kızlar 5 haftalık gebeyim sağlıklı ilerlemediği söylendi gebeliğimin büyük ihtimal kürtaj denildi. Kıyamıyorum napcam bilmıyorum ben anlayanlar yardımcı olabilir mi beklesem mi napsam kanamam yok kahve tonu akınntı geliyor sadece
Neden sagliksiz denildi? Kese gorulmedi mi bu degerle? Baska bir doktora daha gidin bence

Farklı bir doktora daha görünmenizi tavsiye ederim. Beta değeriniz gayet güzel. Değeriniz 5 haftalık bir gebeliğe göre fazla.
Neden sağlıksız dendi? Kese var bebek yok mu?

Eki Görüntüle 3131869 kızlar 5 haftalık gebeyim sağlıklı ilerlemediği söylendi gebeliğimin büyük ihtimal kürtaj denildi. Kıyamıyorum napcam bilmıyorum ben anlayanlar yardımcı olabilir mi beklesem mi napsam kanamam yok kahve tonu akınntı geliyor sadece
Değerleriniz düzenli artmadımı? Doktor neye dayanarak kürtaj önerdi?

Yorum yapan arkadaşlar değerleri tam incelememiş sanırım.

Betanızın 24-48 saatte 2 katı artması gerekli fakat sizin betanız dünden bugüne epey az bir artış göstermiş…

Birkaç gün daha takip edin umarım hakkınızda hayırlısı olur ❤️

Yorum yapan arkadaşlar değerleri tam incelememiş sanırım.

Betanızın 24-48 saatte 2 katı artması gerekli fakat sizin betanız dünden bugüne epey az bir artış göstermiş…

Birkaç gün daha takip edin umarım hakkınızda hayırlısı olur ❤️
Deger 1500-2000 olup kese goruldukten sonra beta takibi yapilmaz tekrar; cunku kese olusunca eskisi gibi duzenli yukselmez 😊

Doktora gidip keseyi görebildiniz mi yoksa sadece kana bakarak mı böyle dediler

18inde 33ken ertesi gün 39olması biraz sıkıntı ... bence de birden fazla doktora gidin hatta 3 4 beklemeyin sürekli başka doktorlara görünün. yakın arkadasım doktor ihmali yüzünden geç kalmıştı. bence vakit kaybetmeyin..

Neden sagliksiz denildi? Kese gorulmedi mi bu degerle? Baska bir doktora daha gidin bence
5 haftalık hamileyim. Kan uyuşmazlığımız var cuma günü kanamaya geldim ben hastaneye cumadan beri yatıyorum kanamam durdu. Fakat değerlerin çok artış göstermiyor denildi. Kese göründü bebek var değerlerinden dolayı sağlıksız gebelik diyor 2 gün daha bekle kürtaj diyor bana ağlamaktan mahvoldum napacağımı bilmiyorum

Değerleriniz düzenli artmadımı? Doktor neye dayanarak kürtaj önerdi?
5 haftalık hamileyim. Kan uyuşmazlığımız var cuma günü kanamaya geldim ben hastaneye cumadan beri yatıyorum kanamam durdu. Fakat değerlerin çok artış göstermiyor denildi. Kese göründü bebek var değerlerinden dolayı sağlıksız gebelik diyor 2 gün daha bekle kürtaj diyor bana ağlamaktan mahvoldum napacağımı bilmiyorum

Doktora gidip keseyi görebildiniz mi yoksa sadece kana bakarak mı böyle dediler

Değeriniz 39 bin olmuş bu değere bakarak mi kürtaj sağlıksız dediler. Değer yüksek kese bebek varsa şu an neden sağlıksız deniliyor açıklaması ne doktorun

Kese var bebek var kalp atışı için 1 hafta on gün daha bekle canım sakın 2 gün sonra kürtaj kararı verme değeler bir yerden sonra zaten az artıyor

Kese var bebek var kalp atışı için 1 hafta on gün daha bekle canım sakın 2 gün sonra kürtaj kararı verme değeler bir yerden sonra zaten az artıyor
Aynen valla hı ben de buna şaşirdim kaldım önce çok kanamam vardı o da durdu kahve tonu geliyor. Ağrım yok ama kadın doğum devlet hastanesi kadın bana 2 güne hazırlan kürtaj dedi beklyecem dediğiniz gibi ya iyiki sizlere sordum yoksa dedim Bn mi anormal düşünüyorum

Değeriniz 39 bin olmuş bu değere bakarak mi kürtaj sağlıksız dediler. Değer yüksek kese bebek varsa şu an neden sağlıksız deniliyor açıklaması ne doktorun
5 haftalık hamileyim. Kan uyuşmazlığımız var cuma günü kanamaya geldim ben hastaneye cumadan beri yatıyorum kanamam durdu. Fakat değerlerin çok artış göstermiyor denildi. Kese göründü bebek var değerlerinden dolayı sağlıksız gebelik diyor kanama yok kahve tonu akıntı var sadece 2 gün daha bekle kürtaj diyor bana ağlamaktan mahvoldum napacağımı bilmiyorum

Aynen valla hı ben de buna şaşirdim kaldım önce çok kanamam vardı o da durdu kahve tonu geliyor. Ağrım yok ama kadın doğum devlet hastanesi kadın bana 2 güne hazırlan kürtaj dedi beklyecem dediğiniz gibi ya iyiki sizlere sordum yoksa dedim Bn mi anormal düşünüyorum
Kanama lekelenme varsa kan uyuşmazlığı iğnesinin hemen yapılması gerekiyo hemen başka doktora git kaybetme bebeğini

Kanama lekelenme varsa kan uyuşmazlığı iğnesinin hemen yapılması gerekiyo hemen başka doktora git kaybetme bebeğini
Yo cuma yaptırdım iğneyi kanama vardı azaldı hatta hiç kırmızı gelmiyor kahve tonu gelmeye başladı ağrı sızı da yok kese de yerinde şükürler olsun kadının bana dediği kan değerlerin az az artıyor bu sağlıksız bebek diyor bana. Bu gidişle kürtaj diyor

Yo cuma yaptırdım iğneyi kanama vardı azaldı hatta hiç kırmızı gelmiyor kahve tonu gelmeye başladı ağrı sızı da yok kese de yerinde şükürler olsun kadının bana dediği kan değerlerin az az artıyor bu sağlıksız bebek diyor bana. Bu gidişle kürtaj diyor
Başka doktora git o zaman tek doktorla kalma sağlıksızsa zaten düşer kanama azaldı dedin sen yine de ayaklarını kaldır ve yat sürekli ama mutlaka başka doktora git

X