Acil bembeyaz kedi yavrular iin yuva

riverwind

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
21
0
47
Binamızın bodrumunda 3 adet çok tatlı maviş gözlü bembeyaz kedilerimiz var. Ama kimsenin bakmaya niyeti yok. Ben eşimden dolayı alamıyorum. Bakmak isteyen arkadaşlar varsa Ankara da ikamet edenlere birşekilde ulaştırmak istiyorum. Kediseverler var mı bu pamuklar için yuvanız?:ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
yaaaa... postalanabilseler keske =( cok uzaktayim üstelik kedi hastasiyim, birde beyazsa daha ne isterdimki... off birileri bakmak icin gönüllü olsa bari ankarali hanimlar arasinda..

Ya canım ben Ankara dayım ama daha dün kedi aldık petshop tan o da sahipsizdi keşke önceden haberim olsaydı alırdım birini inşallah iyi sahip ellerine düşerler...

Hadi inşallah o minikleri sahiplenir gerçek hayvanseverler.

Bu arada yavruların anneleri başında mı sütten kesildiler mi aman diyim kesilmedilerse verilmesi uygun değildir bu da küçük bir notum olsun a.s.

sahiplendirme siteleri var oralarada yazsanız belki daha çabuk yuvalanırlar burdan site adı vermek dogru olurmu bilmiyorum.

Merhabalar riverwind,
Minnoşlardan birine sıcak bir aile olmaya hazırım.Ancak beyaz minnoşların resmini görmek mümkün mü? Bu mümkün değilse bile lütfen benimle irtibata geçin.Ankara bahçelievlerde oturuyorum.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Bu arada işten saat 3 te eve gelebiliyorum. 3 ten sonra görüşebiliriz. Veya kedileri almak isteyenler apartman görevlisi ile irtibata geçebilir. Neticede kedilere Emine Hanım isimli görevlimiz bakıyor. Bu arada kediler bembeyaz ve masmavi gözlü ve kesinlikle ücretsizdir. Sadece bakılmaları yeterlidir. Buradan bir sahip bulamadığım takdirde evcil hayvan satıcılarına götürmeyi düşünüyorum. Çünkü kedileri binada istemeyen bazı sakinler mevcut, onlar sokağa atmadan bir çare bulmalıyım.

İstanbulda olsaydınız birinide ben alırdım, nasılsa ev hayvan çiftliğine döndü ha bir eksik ha bir fazla :)

X