Acil bakar mısınız, çok korkuyorum

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.133
981
27
Kızlar 4+3 haftalık gebeyim. Beta değerlerimle de kontrol ettim kendim

21 Haziran 145,40
23 Haziran 321,10
25 Haziran 633,50

Henüz doktor muayenesine gitmedim, kese falan görmedik ama gece 2 gibi lavaboya kalktım kahverengi lekelenmem olmuş, hala devam ediyor. Şimdi de adet sancısı gibi sancılar da girmeye başladı, yerleşme kanaması mı yoksa düşük mü yapıyorum

Kızlar 4+3 haftalık gebeyim. Beta değerlerimle de kontrol ettim kendim

21 Haziran 145,40
23 Haziran 321,10
25 Haziran 633,50

Henüz doktor muayenesine gitmedim, kese falan görmedik ama gece 2 gibi lavaboya kalktım kahverengi lekelenmem olmuş, hala devam ediyor. Şimdi de adet sancısı gibi sancılar da girmeye başladı, yerleşme kanaması mı yoksa düşük mü yapıyorum
Belki de yerleşme kanamasıdır hemen kötüyü çağırmayın sabah ilk iş kadın doğuma gidin düşük önleyici fitil ilaç vb şeyler alın 🙏🏻

Canım 4 haftalık ta yerleşme çoktan olmuştur siz bi doktora görünün düşükte olabilir dikkat edin hayırlısı olsun 🌸

benim doktorum 6+3te yasadiğim lekelenmeye bile yerleşme kanaması olabilir dedi 😂😂

ama su var benim doktorum her zaman eğer kanamaya sancı eşlik ediyorsa hemen acile gel demişti. ama sancı yoksa veya sadece sancı var kanama yoksa endişe etme müsait olduğunda muayeneye gel demişti. bence bi doktora gidin. he ultrasonda görülmeyeceği için bir tedavi uygulayamazlar yüne de ama en azından bir sorun var mı anlarlar

X