Aile Planlaması Acil arkadaslar yazz kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kondom bence. Kalp çarpıntısı diyorsunuz annem de dmar tıkanılığı var diyorsunuz. Yarın doktorunuzla görüşün mutlaka bir an önce çözün bence. Ben biraz pimpirikliyimdir de
Bende öyleyim ama esim kullanmayı kabul etmiyor cok tartıştık bu konuyla cözüm bnm kullanmam cünkü 2.5yasnda bi oglum bide 1 yasında bir kızım vr 3 . Cocugu suan istemiyorum her sene birtane doğuramam birde sezeryan hiç ara vermedim zaten

evet doğum kontrol hapları psikolojiyi etkiliyor arkadaşım
benim ve kuzenimin başına gelmişti

Cilt rengini karartıyor fakat göğüsleri büyütüyor iki beden bunu anlatan kişilerden biliyorum

Sivilce için kullanıyorum. Anlattığınız türden şeyler yaşamadım hiç

Ben yurt dışından gelen bir ilaç alıyordum bunun için ve en iyisi o diyebilirim ama adını unuttum şimdi. Ama pahalı bir doğum kontrol hapıydı ecza deposuna bildiriyordum ben bitmeden önce getirsinler diye bir araştır istersen eczanelerden

Acaba adı nedir ki

Acaba adı nedir ki
Hatırlamıyorum arkadaşım uzun zaman oldu ben bırakalı doktor yazmıştı adını ama devlet ödemiyor parayla alıyorsun ben eczaneye sormuştum sağolsun ecza deposundan bitmeden 1 hafta önce sipariş veriliyordu. 3 sene önce 60 tl veriyordum ben çünkü bazı ilaçlar yan etki oluyordu ben de ama o çok iyi. Adını bilmiyorum malesef

Cok tşk ediyorum arastırm belkide bulurum

Inşallah canım çok düşündüm adını ama hala hatırlayamadım malesef.
En cokta iki tane küçük cocugum vr biri 2.5 yasnda birise 1 ya kötü bişey olsa kan pıhtılaşma olsa bırakmayı düşünüyorm

En cokta iki tane küçük cocugum vr biri 2.5 yasnda birise 1 ya kötü bişey olsa kan pıhtılaşma olsa bırakmayı düşünüyorm
Valla canım bende yok yok yani hastalık olarak ama o ilaçta hiç sıkıntı yaşamadım ben inşallah bulursun ve sana da iyi gelir. Bu arada allah bağışlasın çok küçükmüş seninkiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…