Çocuk Hastalıkları acil 2 aylık bebeğim pişik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
selam canım.eğer kremlere rağmen geçmiyorsa dr a götürmelisin bence.benim oğluşumda olmuştu.piyasada kullanmadığım krem,denemedğim yöntem kalmamıştı.hatta giderek açılmaya başladı.dr götürdüm.sarılıkdan hastahanede yatmıştık mantar kapmış.dr un verdiği ağır ilaçlarla kurtulduk.ondan sonrada bir daha olmadı çok şükür.şimdi 21 aylık kocaman delikanlı oldu.en kısa zamanda iyileşmesi dileklerimle sevgiler...

kızler herkese çok teşekürler pişiği geçti ama arada kızarıklık oluyor doktor dermotrosyd verdi.eczacı hametanda VERDı BUNLA KARIŞTIR DEDı.ıYı GELDı.BıDE BEZıNı DEĞıŞTıRDıM.PRıMA KULLANIYORDUK HUGGıES ALDM ŞıMDıLıK.PRıMA ıYıDı AMA 3 NUMARAYA GEÇıNCE OLDU PıŞıK.3 NUMARADA KORUYUCU KREMLıMıŞ O MU PıŞıK YAPTI BıLEMEDıK

Özellkle kıbrısatn getirttik ama burdada mothercare'de var sudocrem süper bi ürün bebeğim yaz bebeği hiç pişik olmadı

bizde prima kullanıyoruz numaraya geçince bizimde öyle oldu bezini değiştirip molfix aldık ama daha kötü oldu. doktor fito diye krem verdi bizde sebamed kullandık ayrıca zeytinyağı ii geldi ve bende kullanılmayan bir biberona ılık su koyup pamuğu ıslatarak siliyorum hem daha pratik doktora falan gittiğinde kolaylık oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…