açık yeşil ve kötü kokulu akıntı :(((

deniz9001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
276
1
arkadaşlar benim genelde akıntım hep var ama bir kaç aydır biraz farklı rengi beyazken sarı ,yeşil gibi akmaya başladı ve beraberinde kötü koku mevcut günde iki kez çamaşır değiştiriyorum ama nafile.artık tiksinmeye başladım yarın doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım sorun ne...?
aranızda bu sorunu yaşayan yada duyan varmı çok merak ediyorum..yakın zamanda smear testi yaptırdım sorun yok ancak vajinal muayenede vajinit,yara,çıkmıştı sebebi bunlar olabilirmiki?

teşekkürler muayene olmaktan nefret ediyorum offffff çok sık dr'a gidiyorum çünkü..yara için gitmem gerekiyordu zaten ikisi bir anda hallolmuş olur

öncelikle geçmiş olsun bu sorun ara ara bendede oluyor.genellikle ayağımı üşüttüğümde oluyor.bu arada bi tavsiyede bulunayım maydonozu kaynatıp suyunu iç iltihapa birebir

canım vajınal enfeksıyon yada mantar varır bendede vardı ılac ve fıtı kullanıyorsun gecıyor

bende bugün bir kadın doğumcuya gittim aslında benim şikayetim regl dönemlerimdeki aşırı sancılı ağrı idi bunun yanı sıra aşırı akıntımıda dile getirdim akıntı için 12 adet fitil verdi

hamile kalmak istiyorum dedim onun içinde folikasit veri 3 ay boyunca yarım ölçek.

ben kist filan vardır diye korkuyordum ama şükür bişey yokmuş
inşallah sizin içinde hayırlısı olur

canım vajinit olmuşsun ben hamileyken olmuştumda bu illet zarı patlatıp suyumun gelmesine neden oldu.Erken doğumla bebeişimi kaybettim.İhmal etme selamlar canım........
arkadaşlar benim genelde akıntım hep var ama bir kaç aydır biraz farklı rengi beyazken sarı ,yeşil gibi akmaya başladı ve beraberinde kötü koku mevcut günde iki kez çamaşır değiştiriyorum ama nafile.artık tiksinmeye başladım yarın doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım sorun ne...?
aranızda bu sorunu yaşayan yada duyan varmı çok merak ediyorum..yakın zamanda smear testi yaptırdım sorun yok ancak vajinal muayenede vajinit,yara,çıkmıştı sebebi bunlar olabilirmiki?

teşekkürler kızlar dr'a gittim ancak muayene etmedi yaa.fitil verdi o kadar..idrar yollarındada iltihap var söylemeyi unuttum devlet hastanesi çok yoğun oluyor 4 yıldır uğraşıyorum zaten ama onun için üroloğa gidicem şuanda çok sancım var maydonoz suyu kaynattım içicem..
ama sinir oldum yaram vardı bakmadı dr

X