açık şeftali (pembemsi değil) tonunda krem allık..önerilerinizi bekliyorum lütfenn

minna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
64
0
kızlar açık buğday tenliyim ve açık şeftali (turuncuya yakın) allıklar çok hoşuma gidio.bunun brZ koyusu max factorde var krem şeklinde ama fiyatı pahalı brz.yine krem şeklnde olan açık şeftali tonlu allık önerilerinizi bekliyorumm she de varmı mesela bu tonda??nolur yardım edinn allığım bitti kafayı yicemm:)

karmina krem allık pembe ve şeftali tonu var kalıcı aynı zamnada fiyat 10 ytl.amma ben likit allık istiyodm o dahahhoş ıslak ve doğal bi görünüm verio avonda vardı bi ara daha görmedim

cnm benm de sana bi önerim önce yanağına vazelin sürüp sonra krem veya toz allık sürersen o ıslaklığı elde ediosun hem de kolay kolay geçmio ben şahsen öle yapıorm

bende sana öneriiim diye girdim ama max factor kullanıyorum ben tam anlattıgın renkte ama pahalı demişsin

DSC05266.JPG

flormara da bakabilirsin canım ben hiç denemedim ama senin istediğin ton bu sanırım

BLUSH-ON_01.jpg

ama mac harika yaaa tam rengim sarışın beyaz tene harika durur. bi istanbul yapmak lazım bu aralar bayanssulusmile

bu son resimdeki allığın markası ne?rengi çok güzelmiişşşbilmiyorumkismile

maybelline krem allıklarda bir renk var tam şeftali, pembesi yok, çok da doğal duruyor, simi sedefi yok, ama radiance duruyor yinede..

X