Saç Rengi ve Saç Boyama Açık sarı faciası (resimli)

sedaaltun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
4
4
Merhaba hanımlar. benim saçım açık kumral- koyu sarı arası bir renkti ombre vardı uçları açıktı baya. daha sonra dün kolestonun 12.0 numarasıyla boyadım ve baya açık sarı oldu ama dipleri ekstra açıldı. ben renginin biraz daha koyu olmasını istiyorum ayrıca turunculuklar var gibi. küllüyle boyamayı düşünüyorum tekrar ama emin olamadım. koleston 8.1 olarak düşündüm ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim yarın boyamayı düşünüyorum çünkü..
JlORJE.png

https://i.hizliresim.com/ZEOvBz.jpg

Merhaba :)
Cok cok acik kullu kumral da hos olur diye dusundum..
Ya da 9.1 de olur 10.1 de yani guzel duruyor koyu kullanmak istemezseniz bu renklerde hos olur ..
Cok acik olan yerlere ilk surun , 10-15 dk sonra da kalan yerlere surun ..
Kullu olunca turunculuk gider ztn de ..
Bence hos duruyor :)

Merhaba :)
Cok cok acik kullu kumral da hos olur diye dusundum..
Ya da 9.1 de olur 10.1 de yani guzel duruyor koyu kullanmak istemezseniz bu renklerde hos olur ..
Cok acik olan yerlere ilk surun , 10-15 dk sonra da kalan yerlere surun ..
Kullu olunca turunculuk gider ztn de ..
Bence hos duruyor :)
çok teşekkür ederim belki alışkın olmadığım için kötü geliyor ama kendim boyadigim icin dipleri sapsarı olu ortalar biraz daha kendi rengimde kaldı :KK43: o yüzden küllülük katayim diyorum ama 9.1 mi yoksa 8.1 mi daha iyi olur sizce?

Merhaba hanımlar. benim saçım açık kumral- koyu sarı arası bir renkti ombre vardı uçları açıktı baya. daha sonra dün kolestonun 12.0 numarasıyla boyadım ve baya açık sarı oldu ama dipleri ekstra açıldı. ben renginin biraz daha koyu olmasını istiyorum ayrıca turunculuklar var gibi. küllüyle boyamayı düşünüyorum tekrar ama emin olamadım. koleston 8.1 olarak düşündüm ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim yarın boyamayı düşünüyorum çünkü..
JlORJE.png

https://i.hizliresim.com/ZEOvBz.jpg
Bence gayet hoş duruyor saç renginiz :)

çok teşekkür ederim belki alışkın olmadığım için kötü geliyor ama kendim boyadigim icin dipleri sapsarı olu ortalar biraz daha kendi rengimde kaldı :KK43: o yüzden küllülük katayim diyorum ama 9.1 mi yoksa 8.1 mi daha iyi olur sizce?
Canim bu kadar acmissin tekrar koyu olmasin 10.1 de olur ama 9.1 olsun ne acik ne koyu bi renk .. kutunun ustune bak hangisine gonlun kanaat getirirse onu al :)
Dipleri once yani acik olan nere warsa ilk oralar ..
Yanliz iyice sari ya da platin warsa bazi yerlerde yesillik olabilir ama bikac yikamada gider, kullu renkler yesillik yapabiliyor ..
Emek vermissin koyuya cok gitme derim :)
Uzun uzunda saclarin masaAllah cok guzel duruyor
Eminim daha guzel olcak uzerine boyayinca

Ya da diplerin disindaki rengi bul kutu uzerinden hangisine daha yakinsa onu al cnm , tek renk elde etmek istersen .. hani kutu arkasi ya da yaninda oncesi/sonrasi fotolari warya ordan bak

bence hic degistirme gayet dogal ve guzel duruo cidden cok begendim sariyi bende cok istiorum ama sacim kabul etmio hem kusuo hemde keçe gbi oluo:KK12:

X