Makyaj Ürünleri açık renk saçınıza hangi kaş kalemini kullanıyorsunuz kızlar??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dersimm

ne mutlu İNSANIM diyene
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
1.070
3
saçım açık kumrala yakın ve uygun kas kalemını bulamadım bı turlu.kahve tonlar genelde kızıllık ıcerıyor ve ısıkta guneste cok cırkın bı goruntu oluyor.soyle uygun fıyatlı kalem veya kaş farı önerınız varmı kızlar??

ay cevap veren olmamıs ama be zaten aldım.pastel no 1 cok dogal ve kızıllık barındırmıyor ılgılenenler goz atabılır ben cok memnun kaldım kızlar....

Selam
Flormarin kahverengi mAt Fai var. Onu kas icin onermislerdi aldım çok guzel. Hem ucuz hem mat ve dağılmıyor

Benım sacım koyu kestaneydı uzerıne sarı balyaj attırdım kaslarım saclarıma gore koyu kalmıstı gecen hobıdeydım ordakı elaman bana bır kalem getırdı ve uzerımde denedı ve bayıldım okadar cok hosuma gıttıkı hemen aldım pahalı olmasına bıle aldırmadan aldım cunku kasta kalem suruldugu bellı oldugu zaman cok komık duruyor benım kalem ınan kalem surdugun hıc bellı degıl kasımı o koyulugunu alıyor ve roflelı saclarımla uyumlu hale sokuyo
ma
ke
up factory eye brow styler cok dogal duruyor bırde fırcası var tersıne dogru kalemı uyguluyosun sonra fırfalıyosun sankı bole bır gurlesme oluyo gıbı ben bayıldım ya bu kaleme

Selam
Flormarin kahverengi mAt Fai var. Onu kas icin onermislerdi aldım çok guzel. Hem ucuz hem mat ve dağılmıyor
numarası nedır acaba canım onun bende bı bakayım

fıyatı nedır canım bunuda bır sorayım.gercı pastelden menun kaldım ama belkı daha ıyısını bulabılırım:)

ben doğal kızıl ve beyaz tenli biriyim yüzümde kaş kalemleri çok sırıtıyor o bakımdan 2b resim kalemi almanı öneririm ben onu kullanıyorum :))) hiç belli bile değil . ben kullanmadan cıkmıyorum kaşlarım biraz seyrek çünkü .. ona rağmen cok doğal duruyor tavsiye ederim canım

tam olarak hangi marka olduğunu anlayamadım. bilgilendirirseniz çok sevinirim. bende uzun süredir böyle bir röfleli sacıma uygun kaş kalemi arıyodum.birde nerden ve ne kadara aldığınızı da yazarsanız çok iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…