Açık myom ameliyatı

sevilayyy34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
10
1
32
Merhaba arkadaşlar haftaya açık myom ameliyatı olacağım.Ameliyat olan var ise hastaneye be götürmem gerekir ve iyileşme sürecinde neler yapmam gerekeceği konusunda bilgi verecek olan var mı?Son olarak iz kalmaması için öneri bir krem var mıdır?Cevaplandırırsanız çok sevinirim 🙏

Merhaba arkadaşlar haftaya açık myom ameliyatı olacağım.Ameliyat olan var ise hastaneye be götürmem gerekir ve iyileşme sürecinde neler yapmam gerekeceği konusunda bilgi verecek olan var mı?Son olarak iz kalmaması için öneri bir krem var mıdır?Cevaplandırırsanız çok sevinirim 🙏
Gecelik götür birkaç adet. Onun dışında çamaşırın göbeğine kadar olanlardan olsun ki acıtmasın. Kişisel bakım ürünleri al yanına. Krem doktor veriyor bir tane.

Merhaba arkadaşlar çarşamba günü yatış perşembe günü ameliyat olacağım ama burun akıntım var ameliyata engel midir acaba?

Merhaba arkadaşlar, bir hafta oldu açık myom ameliyatı olalı ama hala ağrılarım oluyor yer yer.Özellikle sağ kasığımda dikişin olduğu yerde.Dikiş yerimde kızarıklık,yanma ya da sarı akıntı gibi bir şey yok yani enfeksiyon olacağını sanmıyorum ki doktoruma görseli atmıştım.Doktorum bana dikişi hissediyorsunuz ondandır dedi.Ağrılarım normal mi acaba gerçi kişiden kişiye değişiyor bu durum.

X