Açık myom ameliyatı olanlar

Asi Gizem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
7
4
38
Merhaba herkese iyi akşamlar yeni üye oldum 3 martta açık myom ameliyatı oldum bebek olmasını engelliyordu myom doktorum 4 ay korun sonra hamile kal dedi bende kendi kafamda 6 ay olarak düşündüm tanıdık birisinin eltiside aynı boyle ameliyat olmuş hamile kalmış bağırsakları dışarı çıkmış bu ameliyattan sonra kadın gazını tutamıyormuş normal sezeryanda 2 yıl beklemek gerektiği için tanıdık olan kişi benimde 2 yıl beklememi söylüyor sende eltim gibi olursun dedi moralim çok bozuldu kafam allak bullak çok karıştı yaşım 36 zaten daha fazla geç kalmak istemiyorum bebek için Rabbim isteyen herkese versin açık myom ameliyatı olan varsa yardımcı olabilir mi ameliyattan sonra ne kadar korundu şimdiden teşekkür ederim

Merhaba herkese iyi akşamlar yeni üye oldum 3 martta açık myom ameliyatı oldum bebek olmasını engelliyordu myom doktorum 4 ay korun sonra hamile kal dedi bende kendi kafamda 6 ay olarak düşündüm tanıdık birisinin eltiside aynı boyle ameliyat olmuş hamile kalmış bağırsakları dışarı çıkmış bu ameliyattan sonra kadın gazını tutamıyormuş normal sezeryanda 2 yıl beklemek gerektiği için tanıdık olan kişi benimde 2 yıl beklememi söylüyor sende eltim gibi olursun dedi moralim çok bozuldu kafam allak bullak çok karıştı yaşım 36 zaten daha fazla geç kalmak istemiyorum bebek için Rabbim isteyen herkese versin açık myom ameliyatı olan varsa yardımcı olabilir mi ameliyattan sonra ne kadar korundu şimdiden teşekkür ederim
Merhabalar bende miyom ameliyatı oldum. 6 ay korun sonra korunmayı bırak dendi. Bıraktım 1 sene geçti gebelik olmayıncs 1 aşılsma yaptık olmadı tüp bebek denedik o şekilde oldu ama benim amh düşüklüğüde vardı. İnşallah sizin kendiliğinden olur 6 ay sonra korunmayı bırakmanız yeterlidir

geçmiş olsun 2013'de bekarken olmuşum,doktor kanama olursa rahmini alırım demişti,ne korkmuştum cok ağlamıstım,çok şükür alınmadı ama hala cocuk yok:)))

Herkese merhaba, perşembe günü açık myom ameliyatı olacağım, intramural yerleşimli endometrial kaviteyi dolduran 7 cm myomum var ve kesinlikle alınması gerekiyor.
Rahim alınması ihtimalinden bahsetti doktorum çok kanama olması muhtemel bi yer olursa alırız dedi. Güvenmekten başka çarem yok. Ama inanın aşırı aşırı korkuyorum. Doktorum çok iyi bir insan çok yetenekli bir cerrah ondan bir şüphem yok. Bekarım ilerde bir çocuk isteğim var. Burda yazılanların çoğunu okudum ama bu riskten bahseden çok az kadın gördüm. Benimle aynı yerde myomu olan, ameliyatta bir sorun yaşayan oldu mu ? İnanın çok endişeliyim ufacık bir mesaj beni rahatlatacaktır.

X