Açık miyom ameliyatı

Duygu62

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
818
369
Değerli arkadaşlar sonunda açık miyom ameliyatı oldum 8 cm büyüklüğünde çıkartılmış 1.5 saat sürmüş şuan sadece sizi ve yanma oluyor dikis ağrıları 4 gün ameliyat olalı , 2 ay evvelinde de kapalı yöntemle hem saçaklar temizlenip hem yapışıklık varmış o açıldı hem laparoskopi hem histerekopi hemde açık ameliyat hakkinda tüm sorularınıza cevap verebilirim

Merhabalar benim de 5 gün oldu ameliyat olalı. Hem kapalı hem açık bir kaç işlem yapıldı . Bir sürü miyom alındı .
Sizin acaba ameliyattan sonra kanamaniz olmusmuydu . Benim olmamıştı ama şu an kanama başladı adet kanaması gibi .tedirgin oldum biraz açıkçası

Çok geçmiş olsun benim kanamam olmadı ameliyattan sonra bugün 1 hafta oldu henüz kanamam olmadı yada lekelenmem ara kanamaların olması normal demişti doktorum yarın dikişlerim alınacak umarım çok acımaz

Gecmiss olsun hem açık hem kapalı derken kapalidan acigami döndü 2 diriliş izimi var zor oldumu kac saat sürdü toplam çok sorudm kusura bakmayın bende olacağımdan endiselneiyorum

Geçmiş olsun hangi şehirde ameliyat oldunuz doktor önerebilirmisiniz ankarada olduysanız 15 cm miyomum çıktı benimde ameliyat olmaya korkuyorum ameliyat süreciniz nasıldı

Merhaba ben ameliyat olalı 25 gün oldu ama yaram ve karın kısmım da çok acı ve yoğun bir hassasiyet var.bu normalmi aceba.amelıyatım ve ilk üç gün kabus gibiydi

Çok geçmiş olsun ne kadar zamanda toparladınız ? Ne kadar zamanda işe dönülür sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…