Açık Miyom ameliyatı

zehram50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
13
4
39
Merhabalar ben 13 gün önce açık miyom ameliyatı oldum. Ameliyat sırasında 13 tane miyom en büyükleri 5-4-3 cm olmak üzere alındı. İlk miyom ameliyatım 5 yıl önce laproskopik yapılmıştı. Ameliyattan beri siyah ve kahverengimsi kanamalar oluyor dün ve bugünde kırmızımsı oldu. Adet olmama 3 gün var. Aceba bu tür uzun lekelenmelerin olması normalmi? Daha önce açık miyom ameliyatı olanlar bilgi verirse sevinirim teşekkür ederim

Öncelikle geçmiş olsun bende yaklaşık iki ay önce açık ameliyat oldum, bende olmadı ama doktorum ameliyat sonrasında 1-1,5 ay kanama olabileceğini normal olduğunu söylemişti.

Allah razı olsun cevabınız için tam üç hafta oldu ben ameliyat olalı arada birde adet oldum ama çokta az olsa lekenlenme devam ediyor umarım en kısa zamanda geçer

Merhaba, k,me ameliyat oldunuz?

Merhabalar,

Öncelikle geçmiş olsun. 1 ay önce açık miyom ameliyatı oldum 7 cm miyom aldırdım. Şu an genel sağlığım iyi. Açık miyom ameliyatından ne kadar süre sonra ilişkiye girilebilir? Bu konudaki deneyimlerinizi yazabilir misiniz. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…