Acik miyom ameliyati sonrası siskinlik

cereniiimo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2016
203
213
Merhaba hanimlar 2 kez tup bebek denedik ne yazik ki basarisiz oldu. Miyomlarim ve cikolata kistim vardi tup bebegi yapan doktorum acik ameliyat onerdi kapali ameliyat yapan doktorlara gittim rezerv sikintisi olacagindan acik ameliyat daha uygun dediler. 25 ocak 7cm 6cm ve 4cm 3 miyomum 8 cm yakinda cikolata kisti kapsulum cikarildi 3 gun hastanede kaldim. Gaz zor cikardim ameliyattan 1 gun sonra yurudum su ictim sivi gida ile beslendim. Doktor egilme sadece dusunu 2 gun sonra al dedi. Agri kesici yazdi taburcu oldum. Bugun ameliyatimin 3.gunu evdeyim karnim asiri sis oturup kalkarken yatarken cok agrim oluyor. Kac gune gecer karnima dokundugumda sanki hissetmiyorum. Bir de tuplerim baglandi cikolata kisti tuplerimi mahvetmis sivi ile dolu sucuk seklindeydi aslinda almaliydim dedi doktor ama rahimle baglantili yerinden bagladik dedi onay verdi esim suan cok sis karnim var ne zamana gecer neler yapmaliyim.

Canım bende geçen yıl açık ameliyat oldum karın şişliği ilk 1 ay bende oldum yavaş yavaş geçiyor.ayağını üşütme sakın çok rahatsız oluyorsun birde kabız olmamaya dikkat et.gün geçtikçe toparlanıyorsun yatarken bacak arana yastık koymuştum dikişlerim acıyordu.rabbim sağlığını versin herşeyin bir zamanı var.

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin bebek bekliyorsunuz sanirim saglikla kucaginiza alin ins benimde olur cok korkuyorum olmazsa diye

Sağolun rabbim size de en doğru zaman da versin.hiç endişe etmeyin miyomla gebe kalmak riskli en azından bu riski ortadan kaldırdınız.siz kendinizi toparlayın kontrollerinizi olun kendinizi hamileliğe hazırlayın.çok iyi anlıyorum sizi ama sabır sadece sabredin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…