Saç Rengi ve Saç Boyama açık kumral sac rengini kullanan varmı?

endoplazmik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2008
6
0
36
yha cok kararsızım acık kumral kullananlar bi fikir verin..renk nasıl duruyor? bu katologdakiler cok yapay anlayamıyorum..fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

canımcım ben açık kumral rengi kullandım kolleston,cokta memnunum saç rengımden .zaten ıstediğim bal köpüğü rengiydi.şimdi bu renkle elde ettim.çok memnunum.

Valla kullanmadım ama cnm bi arkadaşım boyattı çok güzel bi renk... tabi tenine de gitmeli buğday tenliysen fındık kabuğuda çok güzel bi renk onu öneririm...

aynı benimde uçlarda platin vardı diplerde kendi rengi.aldım boyayı hazırladım bi güzel evde sürdüm kafama.bu arada diplerdeki rengimde koyu kahve.çokta güzel oldu .dene eğer beğenmezsen istediğin renge tekrar boyayabilirsin..

aynı benimde uçlarda platin vardı diplerde kendi rengi.aldım boyayı hazırladım bi güzel evde sürdüm kafama.bu arada diplerdeki rengimde koyu kahve.çokta güzel oldu .dene eğer beğenmezsen istediğin renge tekrar boyayabilirsin..

merhaba ben yeniyim forumda ve sizlere bir şey danışmak istiyorum:eek: benim saçlarım koyu kumral, buğday tenli, koyu khve rengi gözlüyüm saçlarımın ucunda sarı röfle var acaba diyorum açık kumral yapsam yakışır mı:1rolleyes: kaşlarım koyu olduğu için saçlarım çok sarı olsun istemiyorum.Arkadaşlarım sarının tonlarındaki röflemi yakıtırmışlardı bana ne olur hanımlar yardımcı olunn:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ya valla bende kolestonun açık kumralından aldım hiç de memnun kalmadım hemde saçlarım kumraldı aslında ama turuncumsu bişeyler oldu saçımda ya .biraz geçmesini bekliorum hemen küllü bseylerle kapatcam kuaförden ögrendim:sm_confused:

ya valla bende kolestonun açık kumralından aldım hiç de memnun kalmadım hemde saçlarım kumraldı aslında ama turuncumsu bişeyler oldu saçımda ya .biraz geçmesini bekliorum hemen küllü bseylerle kapatcam kuaförden ögrendim:sm_confused:

çok teşekkür ederima.s.

Saçların çok koyu kumral değilse çok güzel duruyor gerçekten.. Ama koyuysa aralarda gölge varken çok çok daha güzel..

bence koleston kullanmayın renkte her zaman istediğiniz sonucu wermeyebilir kuaförlere sorduğunuz zaman 1.loreal 2.schwarzkopf diolar ben loreal kullanıorum çok memnunum.mesela kolestonun küllü tonları da yeşil yapıo

canım eğer ten rengin kumral ya da buğday tenliysen bence açık kumrala boya çok doğal duruyor.benim sçlarımın uçlarında da röfle vardı.önce koyu kumrala boyadım.5-6 ay sonra da açık kumarala boyadım.kutunun üzerindeki renge yakın oldu.öyle turuncu felan olmadı.ben herzaman palette kullanıyorum.özellikle renk değişimi için palettenin üstüne yok.

ama koleston açık kumral kullandım da saçlarım turuncu oldu diyen var:KK43::KK43:
gercekten koleston turuncu bile denemeycek igrenc bi renk yapıo..bugday tenliysen we sacların koyuysa bence ewde deneme açık kumral tonnlarını..kasların da koyu renkmiş.bence kuaföre git kaşından 1 cm yukarısına kadar saç diplerin orta kumral olsun,ordan itibaren de krepeli açık kumral yaptır.krepeli olması önemli,aksi takdir de yama gibi durur..güwen bana cok güsel olur tabi ii bi kuaföre gidersen

nette araştırınca hadisenin saç rengi ''açık kumral mat altın'' diye bişey cıkıo..allam bu nası bi renk diyebilirsin..aslında bildigimiz ''bal köpüğü''.. ama ewde deniyince koyu saclıysan kacınılmaz son 'turuncu yapıo' mirmirmirmir

ama koleston açık kumral kullandım da saçlarım turuncu oldu diyen var:KK43::KK43:

annemin saçları röfleli koleston açık kumralla ona dip boya yaptık evde gayet güzel gözüküyordu nerdeyse röflesine yakın tatlı bir sarı oldu ama güneşe çıktığında aralarda kızıllık olduğunu farkettik hemen 7. kumral alıp kapattık annemin doğal saçları oldukça beyazsenağlama beyaz saçta bile kızıllık oluşturuyorsa boyamadan önce iyi düşün derim ben

ben de koleston açık kumrala boyadım saçlarımı ve hiç istemediğim bi renk oldu.boyamadan önce kumraldı şimdi bal köpüğü gibi bi renk.aynaya baktıkça sinirlerim bozuluyo:KK43: daha da boyayalı bi hafta olmadı nasıl kurtulabilirm bu renkten.önerisi olan var mı acaba??

açık kumral boyamak isteyenler kolestonun küllü açık kumral boyasını kullansınlar ben ondan kullanıyorum sonuç güzel...neva color kullanmayın sakın turuncu yapıyor

X