Aciilll yardım edinn lütfenn :((((

melekbal123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
138
3
2 gun once adet olmam gerekıyordu fakat olmadım cunku yazz24 dogum kontrol ılacı kullanıyorum. ılacım bıtınce olucam muhtemelen .ama benım anlamadıgım 1 hafta oncesınden gogus agrılarım başladı ve cok fazla mide bulantım var bunun yanında geceleri aşırı derecede ateş basıyor bunun sebebı nedır ?bana sankı gebelık belırtısı gıbı gelıyor ama aynı zamanda arastrdgma gore menepoz dıyor daha 22 yasındaym olabılırmı ?

ilacın yan etkileride olabilir bir dönem hap kullanmıştım ama korunmak için değil sadece pko olduğu için bendede düzensizlikler olmuştu mesela ben hap bitmeden adet olup haplar bitince adetim bitiyordu gebelik testi yap yada yaptır sonrada bir dr a görün ilacını değiştirir bende yasmin ve yazzz kullandım 2sindende memnun kalmadım diana kullanırken günü gününe adet olurdum heleki yasmini 3 ay kullandım 3 ay kanama yaptı bende...

inşallah yan etkisidir bende oyle dusunuyoryum cok fazla duygu karmasası yasıyorum bendede pko oldugu ıcın pek hamıle kalablcegmı dusunmuyorum korunuyoruz cunku.test yapcamda ıdararımn gelmesını beklıyorum .. Cok streslıyım ınsallah hastalanırım.tesekkur ederım buaradaa (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…