Aciilll lütfeennn ???

labioplasti ameliyatı olmak istiyorum bursada makul fiyatta önerebiliceğiniz doktor varmıı??

ben izmirde oldum ..olduğum doktorun fiyatları çok çok uygun ,hem doktorluğuna da diyecek yok çok iyi bir insan ......Muğladan birisi gelmişti hatta ameliyat oldu benden önce, ameliyattan sonra hemen gitti muğlaya...Düşünürsen ismi Hasan Yıldız bende internetten bulmuştum ,ismini yazarsan çıkıyor sitesinden de araştırabilirsin,labioplasti ve dokrorun adını yaz çıkıyor tüm bilgileri zaten sitesinde var. İstersen bir incele ,hatta ameliyat olanların anılarını okumuştum sitesinden çok etkilendim mail attım,bana dönüş yaptı , muayeneye ücret yoktu gittim, anlaştık çok rahat ve ağrısız bir ameliyat oldu.Çok çabuk iyileştim. sanada geçmiş olsun....

ne kadara oldunuz ameliyatı izmire gelmeyi hiç düşünmedim ama ameliyatıda olmam gerekiyor napıcamı bilmiorum çok zorluk çektinizmi memnunmusunuz yoksa farketmedi olmasamda olurdu diyomusunuz ? çok endişeliyim yahuuuu :KK43:

ben izmirde oldum ..olduğum doktorun fiyatları çok çok uygun ,hem doktorluğuna da diyecek yok çok iyi bir insan ......Muğladan birisi gelmişti hatta ameliyat oldu benden önce, ameliyattan sonra hemen gitti muğlaya...Düşünürsen ismi Hasan Yıldız bende internetten bulmuştum ,ismini yazarsan çıkıyor sitesinden de araştırabilirsin,labioplasti ve dokrorun adını yaz çıkıyor tüm bilgileri zaten sitesinde var. İstersen bir incele ,hatta ameliyat olanların anılarını okumuştum sitesinden çok etkilendim mail attım,bana dönüş yaptı , muayeneye ücret yoktu gittim, anlaştık çok rahat ve ağrısız bir ameliyat oldu.Çok çabuk iyileştim. sanada geçmiş olsun....

Ben de oldum bu ameliyati yarin da dikislerim alinicak. Acaba dikis alinirken aciyor mu? Ne kadar suruyor alinmasi ve uyusturuyolar mi?? :KK43:(

ne kadara oldunuz ameliyatı izmire gelmeyi hiç düşünmedim ama ameliyatıda olmam gerekiyor napıcamı bilmiorum çok zorluk çektinizmi memnunmusunuz yoksa farketmedi olmasamda olurdu diyomusunuz ? çok endişeliyim yahuuuu :KK43:

Endileşenmenize hiç gerek yok , hiç ağrı sızı olmuyor ben çok memnun kaldım sonuçtanda memnun kaldım.Neyseki olmuşum zaten şimdi hamileyim ,aynı doktora güveniyorum,doktorunuz tecrübeli olursa sıkıntı olmuyor .

Endişelenmenize hiç gerek yok , hiç ağrı sızı olmuyor ben çok memnun kaldım sonuçtanda memnun kaldım.Neyseki olmuşum zaten şimdi hamileyim ,aynı doktora güveniyorum,doktorunuz tecrübeli olursa sıkıntı olmuyor .

Endişelenmenize hiç gerek yok , hiç ağrı sızı olmuyor ben çok memnun kaldım sonuçtanda memnun kaldım.Neyseki olmuşum zaten şimdi hamileyim ,aynı doktora güveniyorum,doktorunuz tecrübeli olursa sıkıntı olmuyor .

Acaba ne kadar tuttuğunu bir mahsuru yoksa yazabilir misiniz?TŞK.

Bende Bursada yaşıyorum labioplasti ameliyatı olmak istiyorum ancak çok uçuk fiyatlar veriyorlar yakın zamanda bu ameliyatı olan ve uygun fiyata yaptıran kimse var mı? :KK49:

herkes buraya endişelerini yazıyor bende dahil olmak üzere forumu baştan sona okuyor bir sürü doktor izmir ankara istanbul şehirlerde kararsız kalıyor maddiyatı düşünüyor ama işin içinden çıkamıyor
Aramızda cesaretli olup gidip ameliyat olan arkadaşlarımızda çok nadir foruma girdikleri için bilgilendirme oranı düşüyor
Yani kızlar yine bir sürü olasılıklarla başbaşayız
doktor ismi
güvenilir mi
güzel yapıyor mu
BUNLARIN CEVABINI BULAN BİRİSİ NOLUR BANA DA CVP VERSİN

X