Aci hissediyorum

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
KIZLAR EŞİMLE İLİŞKİYE GİRDİKTEN SONRA ÖZELLİKLE DE İÇİME BOŞALDIĞI ZAMAN ÇOK ÇOK ÇOK AŞIRI Bİ ACI HİSSEDİYORUM SANKİ İÇİMDEN ETİMİ KOPARIYORLAR SONRA DA AĞLAMAYA BAŞLIYORUM BUNLARI YAŞAYANINIZ OLDU MU? BANA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ.DOKTORA DA GİTMEK İSTEMİYORUM :1no2::1no2::1no2:

canım geçmiş olsun hiç vakit kaybetmeden doktora git bende de olmuştu doktor muayeneden önce iltahaplanma yada mantar olmuştur demişti. ihmale gelmez ilaca başlarsın geçer hemen çektiğine değmez.hamiş değilsin heralde...

buradan yardim alamazsiniz bu konu icin..en sagliklisi bu isin uzmanina gitmeniz..
gecmis olsun.

bence dokdora git ve utanma herseyi anlat bazen cekindigimizden bazi seyleri soyleyemiyoruz ve bize daha buyuk dert oluyor bunlar senin sorununu bir uzman cozer ancak gecmis olsun

canım ya bende be vardı ben de iltihap çıktı ilaç da verdi doktor.ben de bir de ufak kist var.ondan da olabilir canım ya.bu ikisi de ağrı sebebi.adetli iken sancın çok oluyor mu peki

doktora gidip muayene olmanız şart...
buradan derdinize çözüm bulmanız imkansız..

bebek istiyorsun ve olmuyor sebebi büyük ihtimalle iltihap..dr a git hiç çekinme sana sanırım fitil veya kanül içine doldurulup vajinaya boşaltılan krem verecek ve iltihabın kuruyacak..işte o zaman çok istediğin kuzuna kavuşmaya bir adım daha...

Inş canim inş dokyora gidip halledilir
sonucunda da kuzuma kavuşurum inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…