Gebeliğe Hazırlık ACI ELMA YAĞI İLE GEBE KALDIM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melissa8999

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
10
3
35
Mrh kızlar buraya ilk defa yazıyorum birilerine bir hayrım dokunur inşallah.Yaklaşık bir senedir anne olmaya çalışıyorum. Bazı testler kontrollerden sonra bende bir problem olmasa da eşimin sperm sayısı baya düşük çıktı hareketi de yavaştı ve doktor bu şekilde hiç vakit kaybetmeyin direk tüp bebek deneyelim desede ben hayır doğal yolla şansımızı deneyeceğiz dedim ve iki üç kişi bana aynı tavsiyeyi verdi acı elma yağı dene dediler denedim ve direk hamile kaldım. % 100 doğal acı elma yağı tampon a üç beş damla damlatıp içime yerleştirdim sabahtan akşam ilişki öncesi çıkardım tamponu işte bu kadar basit. hatta yumurtlama günümde daha sağlam olsun diye baya krem gibi hem kendi vajinama hemde eşime vıcık vıcık sürdüm abarttım yani o şekilde ilişki yaşadık belki o gece de tutmuş olabilir Allahın mucizesi acı elma yağı gerçekten bir mucizeymiş.deneyin kızlar kocakarı ilacı belki ama ben inandım ve oldu 1 aylık hamileyim şükür. bol şans sizede

Güzel bilgi teşekkürler ne kadar süreliğine yaptin

Yakma olmadı mı ?

Nerden alabiliriz bunu? Krem gibi mi yağ mi?

sen bayağı fantezi yapmışsın. böyle saçma sapan bir öneri olabilir mi ya! insanları böyle cahil cühela şeylere özendirmeyin lütfen

Merhaba bayanlar benim sorum biraz alakasız olacak ama bende bartholin kisti var doktorlar ameliyat diyor bu kist vajina duvarında oluyor ve orada bir Bez var o kanallar kapalı olduğu için iltihapi dışarı atamıyor vücut ve orada kalıyor şişiyor bu adacayi acı Elma ağacı yagi banada fayda edebilir mi hiç böyle bir rahatsızlık geçiren var mı şuan emziriyorum bebeğim 22gunluk ona zararı olur mu bende denildiği gibi bir kaç damla pamuğa damlatsam ve sabaha kadar bekletsem

ruh hastasısın başka açıklaması yok
Kusura bakmayın ama herkes burada bir umut araştırma içinde ne yapabilirim hanımefendi mutluluğunu bizimle paylaşmış belki güzel şeylere vesile olurum diye bunda bişey yok sanırım sizin böyle bir sorununuz yok o yüzden başka şeyler dikkatinizi çekmiş olucak

Merhaba adetin kaçıncı günü tamponu yaptınız

ne alakası var arkadaşım bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma. benimde uğraşmam gereken sağlık sorunlarım var ama asla böyle koca karı tavsiyelerine rağbet etmiyorum. tamamen bakış açısı ve ben bunu söylemeyi kendime hak görüyorum.

ve umudunuzu böyle ne olduğu belli olmayan şeylere bağlamayın. ben burada kaç tane mağdur olupta ağlayan gördüm. günlerce hastanelerde yatmışlar tedavi için. yazık etme kendine

Haklısın umut sadece allahtan ama bireyler vesile, ne sıkıntın var bilmiyorum ama Allah sana şifa versin bir an önce saglıgına kavuşursun umarım

Bartholin kisti nasıl geçer diye internette aratabilirsiniz ılık suya oturup masaj yapınca kimininki açılıyormuş ben 3-4 sene çektim sonunda apse yaptı şişti devlette ameliyat oldum iki haftaya tekrar şişti şırınga ile boşaltıldı sonra tekrar şişti bu defa İstanbul’da Özgür kartala ameliyat oldum. Bartholin kisti deyince pek çok kişi anlamıyor hala bana rahimde miydi o yüzden mi çocuğun olmuyor diyen var halbuki alakası bile yok ama yaşamadıkları için hayal edemiyorlar. Eğer apse halinde değilse ameliyat şart değil. Ne zamanki apseye dönerse o zaman iyi bir doktora gidin. Kimi doktor beceremiyor fazla karşılaşmadığı için elinde rezil oluyorsunuz. Bir de bezi almak isteyen bir doktora denk gelirseniz sakın öyle birşey yaptırmayın. Uğraşmamak için öyle yapıyorlar

Nerden alabiliriz bunu? Krem gibi mi yağ mi?
arkadaşlar ben cahil cühela bir insan değilim acı elma yağı doğal bir bitki sonuçta ne olabilir diyip köylülere güvenip yaptım olmaz denilen ilk denemem de oldu insan birşeyi çok isteyince en kral yönteme de başvuruyor en cahiline de fakat ilaç dediğimiz şeylerinde özü bitkidir böyle bakın olaya 4 aylık hamileyim şükür herşey yolunda

ruh hastasısın başka açıklaması yok
canım benim ben izmirin en pahalı ve ünlü doktoruna gidip paralar bayıldım bana önerisi tüp bebek oldu köylünün birinin aklı sayesinde gebeyim şükür hasta olan senin düşünce tarzın bir kişi bile deneyip hamile kalırsa ne mutlu bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…