Göz Makyajı Acemiler için eyeliner tavsiyesi istiyorummm :))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lokum34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2013
44
1
34
Kızlarr,

Eyeliner çekilmiş gözlere imrenerek bakıyorum, çok yakışıyor. Benim gibi yeni başlayacak olan acemiler için güzel ve kullanımı rahat bir eyeliner, dipliner tavsiyesi rica edebilir miyim? Fırçalı değil de kalem şeklinde olursa başlangıç için daha iyi olur diye düşünüyorum :)):KK31::KK31:

Son düzenleme:
bende hiç beceremiyordum.
flormarın eyelıner pen i var beyaz. onla daha ıyyım sankı

yillarca eyeliner cekmeyi beceremeyen biri olaraktan yazda bu ise merak saldim (arkadasim sagolsun).

bircok marka ve firca ucu denedim. Dipliner, jel. Öncelikle el pratikligi sart yani zamanla elin alisacak. Benim sana tavsiye edebilecegim kece uclu linerler.

Ben loreal super liner serisinden cok memnunum. Surmesi kolay ve kalici. Uzun zamanda gidiyor. Bu ara Super Liner Luminizer kahve rengi göz olanini kullaniyorum. icinde cok hafif altin piriltilar var ve öyle cok koyu simsiyah degil tam günlük icin. Tavsiye ederim. Ve gercekten incecik cekebiliyorsun zamanla.

golden rose un diplinerı ile başla , el alışkanlığını kazanınca Mac Eyeliner tek geçerim :)

Bende lorealın superliner ını kullanıyorum
jel olanlarıda sürmesi kolay bana göre
yine lorealın jel olanı var ikisinden de memnunum.

Flormar pen cabuk kuruyor ama flormarın yine siyah kalem gibi olanı var hic süremeyenın bile cok rahat sürebilecegi şekilde yapılmıs

essenceden almıştım keçeli kalem şeklinde bir eyelinerdi memnun kalmıştım sürmesi de kolay

Son düzenleme:
fırçalı değil de keçe uçlu ya da yumuşak uçlu eyeliner/diplinerlar acemiler için biçilmiş kaftan. örneğin essence liquid eyeliner soft tip, golden rose dipliner. bir de maybelline express liner var.

size önerdiğim, kullanımı kolay eyelinerlar:

Eklentiler

• $maybelline liner express.JPG
    $maybelline liner express.JPG
    14,3 KB · Görüntüleme: 221
  • $golden rose dipliner.JPG
    $golden rose dipliner.JPG
    7,1 KB · Görüntüleme: 179
  • $essence liquid eyeliner soft tip.JPG
    $essence liquid eyeliner soft tip.JPG
    9,7 KB · Görüntüleme: 193
ben golden rose dipliner kullanıyorum tavsıye ederım kolay suruluyor. eyelıner acemıler ıcın bıraz zor

Flormarın eklediğim resimdeki modeli oldukça iyi hem pratik hem çok güzel duruyor bir deneyin derim :21:

$dipliner(1).jpg

ben golden rose'un fırça eyeliner'ı ile başlamıştım, çok memnunum hala kullanıyorum
hem simsiyah, hem de çok basit kullanımı :KK34:

Merhabalar, yeni katıldım aranıza .. eski bir konu olmasına rağmen yazmak istedim.
flormar - precious curve eyeliner kullandım, memnun kaldım açıkçası.
Hem yeni başlayanlar için kullanımı rahat hemde rengi çok net.

esense kece ucu olani cok memnunum . ayrica siyahligida cok kalici akma falan da yapmiyor

esense kece ucu olani cok memnunum . ayrica siyahligida cok kalici akma falan da yapmiyor fe

isim vermekten çok şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Göz kaleminin ucunu sivri açıp önce önu sür eyelineri de üstünden geç. Daha kolay oluyor. Çizgisiz kağıdın altına çizgili kağıt koymuş gibi :KK70: (komik bir örnek oldu ama neyse) :))
Dipliner olarak golden rose'un ürünlerini kullanıyorum
Eki Görüntüle 979879 $8691190198831.jpg

Kızlarr,

Eyeliner çekilmiş gözlere imrenerek bakıyorum, çok yakışıyor. Benim gibi yeni başlayacak olan acemiler için güzel ve kullanımı rahat bir eyeliner, dipliner tavsiyesi rica edebilir miyim? Fırçalı değil de kalem şeklinde olursa başlangıç için daha iyi olur diye düşünüyorum :)):KK31::KK31:

Çok çaba versemde bir türlü eyeliner çekemedim. Şimdi kurtarıcı olarak max factor jel eyeliner kullanıyorum. Kalem şeklinde değil fırçası var ama kullanımı çok kolay.

Merhaba;

Yaşadığın şehirde H&M mağazaları varsa oradaki eyelinerleri tavsiye edebilirim sürümleri çok rahat. :128:

X