Rüya Yorumları acemice istihare

ekim87

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
136
142
Öncelikle merhaba

Forumu sürekli takip eden ama yazmak ve yorum yapmak konusunda üşengeç birisiyim düşüncelerimi güzel bir şekilde yazıya dökemediğimi düşünüyorum , umarım şimdi derdimi anlatabilirim.

1 ay önce tanımaya niyetlendiğim birisi var . onu tanıyanlar ile istişare yaptım diyebilirim herhalde .
bu gece sahurdan sonra sabah namazını eda edip istihare ye niyetlendim. anne baba adını bilmiyorum. yaptığım
ne kadar doğru bilmiyorum ama ben sadece 2 rekat namazımı kılıp rabbime duamı ettim. Ve hemen yattım.

yaklaşık 15 gündür herhangi bir rüya görmediğimi de belirtmek isterim yani zihnimin boş olduğunu düşünüyorum.

Neyse ilk önce hani şu tatlı uyuma sürecinde onu karşımda buz mavisi gömlek ile gördüm. ki en son buluşmamızdaki pozisyonda ama üzerinde beyaz gömlek vardı o zaman. İşte bu 1-2 saniye sürdü diyebilirim
sonra hemen uyandım. yani ortam seslerini tekrar işitmeye başladım evde.

Gözümü açmadan tekrar uykuya dalmışım bu sefer elimde bildiğiniz kahverengi bira şişesi tanımadığım bir evdeyim ve hiç görüşmediğim ortaokuldan alakasız bir arkadaşımı o evde arıyorum odalara göz gezdiriyorum.Bulamayınca korkup kapıya yöneliyorum. kapı kulbuna elimi atacakken belki 50 yaşına gelmiş atletli pis niyetli bir adam kapıyla arama geçiyor ben anında uyanıyorum.. .. daha hava aydınlanmamıştı uyudum tekrar ama herhangi bir şey daha görmedim.

Ve güne mutsuz şekilde başladım . hayırlısı

X