Acele yardım Lütfen

sinerJim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
182
1
arkadaslar internetten bi kac yere baktım belirtilerin bazıları var bende. çokk korkuyorum test yaptırmakta yemiyoo tırsıyorum :S 9 gün önce norlevonun yaptığı kanama varken ilişkiye girdim ve boşalma oldu bi defalığına :S kanamam felan qünler öncesinden bitti. ben bu pzrtesi salı ateşlendm üşüttüm fakat qeçti hemen. 4qündür yataktan kalktığımda veya uzandığımda ayağa kalktığım zaman basımın icine sanki iğne saplıolar sersemliyorum çok fena ağrı yapıyo ama uzun sürmüo saniyelik. baş ağrısı olduğu qibi sırtımda bi ağrı var belim mi sırtım mı ağrıo çözemedim. 2 qündürde mide bulantısı var. başka ağrıyan biyerim yok. kasıkta göğüste ağrı felan yok. ha bide wc ye çıkıyorum akıntım çok oldu ve çok pis bi koku oluyo artık. Anlayamadım ne bunlar neyin belirtisi çok korkuorum :S off. yorumlarınızı bekliyorum yazarsanız sevinirim

iyi aksamlar :KK43:
:enbuyukkk:

kan testinde hemen belli olur idrarda regl gününüze kadar belli olmaz diye biliyorum.ciddi şüpheleriniz varsa kanda baktırın bence

kan testinde hemen belli olur idrarda regl gününüze kadar belli olmaz diye biliyorum.ciddi şüpheleriniz varsa kanda baktırın bence

qeri çekilme yöntemini kullanıoduk kac aydır.hic bi zaman bosalma olmadı. fakat o gün bişey oldu bn isteyerek yap dedm o da o an öyle yaptı anlayamadım nasıl dedm . ciddi şüphem yok, ama inşallah hastalığımın verdiği etkilerdir mafoldumben . reglim ay sonunda , artık kendimi yer bitiririm :çok üzgünüm: of of

Bu kadar erken hamilelik belirtisi olmaz merak etme. Eger reglin gecerse o zaman bir test yap ama suanki yasadıkların hastalıgına baglı bence

korkma birşey yoktur olsa basta göğüslerde değişiklşk olur ama hata yapmıssın madem nevsine yeniliyorsun korunmalısın:eek:lmaz:

niye korktugunu anlamadım i ben bebekmi istemiyorusun yoksa o kullandıgın sey bebek olursa zarar mı veriyor tam olarak aydınlanamadım

doğru diyosunuz arkadaslar. bugün kalktığımda ne baş ağrısı oldu nede bel boyun ağrısı. dediklerimin hicbiri bugün görünmedi hastalığımın yaptığı etkilerdi qaliba. Sağolunn

X