acele cvp korkuyorum

ballxixm53

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
1.960
3
42
bence dr ara durumdan haberdar et olmaması lazım bu ayda kasık ağrısı ben duymadımda kimseden dr ara bence

arkadaşlar ben 28 haftalık hamileyim.2 gün önce doktora gittim. bebeğimin gayet sağlıklı olduğunu söyledi doktor. ama bugün sol kasığımda ağrı var. aniden kramp şeklinde gelip gidiyor. 3 dk da bir geliyor. bazen bacağıma doğruda ağrı oluyor. Normalmi sizce. yaşayan varmı? Bu dönemde kasık ağrısı olurmu?

arkadaşlar ben 28 haftalık hamileyim.2 gün önce doktora gittim. bebeğimin gayet sağlıklı olduğunu söyledi doktor. ama bugün sol kasığımda ağrı var. aniden kramp şeklinde gelip gidiyor. 3 dk da bir geliyor. bazen bacağıma doğruda ağrı oluyor. Normalmi sizce. yaşayan varmı? Bu dönemde kasık ağrısı olurmu?

özlemciğim ağrının şiddetini bilmiyorum ama bebek bu haftalarda çok hareketli olduğundan ters dönebiliyor. ters durduğu zaman da kasıklarda ağrı yapması normaldir. 29+3'üm ama hala olaluyor arada. dün dr gittim yine aynı şeyleri söyledi. bence çok telaşlanma ama içini rahatlatmak için dr'una sor yine de

Çok teşekkür ederim rahatlattın beni. şuan ağrı geçti. zaten ağrıdan çok stres mahfediyor insanı.

Bence normal canım benimde hala ağrıyor..Bebek yerleşiyor Annesi:) olur okadar...

X