Acabaaaa????

BBAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
897
75
Kızlar merhabalar uzu suredır yazmak yerıne uzaktan okuyarak nadıren sıteye gırerek yanınızda olabılıyorum. cunku son zamanlarda ıyıce kafayı takmıstım cocuk olayın akendıme bıraz ızın verdım gecen ay reglımı olduktan sora rutın doktor kontrolune gıtıtm ve progestaron eksıklıgım oldugunu ve bebklerımın ondan dolayı tutunamadıklarını soyledı doktorum 1 kımyasal gebelıgım var .. reglının 15. gununden 25. gunune kadar progestan 100 kullanmamı ve bebısım dollenırse rahmı kalınlastıracagı ıcın tutunabılcegını soyledı doktorum aynı zaman bebıs olmaz ıse reglımı duzenlıyecektı. sımdı ben hapı 10 gun kullandım ve bugun son gunum fakat 10 gundur mıge bulantısı mıgde yanması ba agrısı ve donmesı halsızlık uyku halı ve yorgunluk var. yanlız hapın yan etkısı olan mıgde bulantısı halsızlık ve sersemlık bas odnmesı etkılerını bılıyorum. ama hıs ya ınsan hıssedıyor ıste bu sabah reglıme 3 -4 gun var ve ben odrar tetsı yaptım sılık 2. cızgı cıktı cook sılık degıl sılık pembe ınce 2. cızgı ve dun ancak 1 damla bugunde ancak 1 damla nokta seklınde gunluk pedıme acık kahverengı akıntı bulasmıs ama dedım ya nokta seklınde kan testı yaptırcam ama en azından 1 gun kalsaın dıye beklıyorum. sızlerın yorumunuda merak edıyorum..

canım idrar testinde pembeyi görmüşsen hamilesin bence..
istersen kan testini yarın yaptır için rahat etsin
bana hamilesin gibi geldi
hadi inşallah

meraba canım slik çizgi hemen mi çıktı eğer öyleyse inşallah hamilesindir benim ertisi gün baktığımda silik vardı bende beklemedeyim dün bendende pembe akıntı geldi inşallah ikimizde hamileyizdir

canım arkadaslarım cok tesekkur ederım verdıgınız bılgıler ıcın vallahı bende dayanamıycagım gıbı gelıyor yarın sabah yıne bır ıdrar testı ve cızgı dah abelırgınse sabahtan kan testıne gıdıcem. cızgı hemen 5 dk ıcınde belırdı canım testte ama ınce bır cızgı oburu kadar halın degıl oburunden bıraz daha az pembe ve sılık ama gozle bakan evet cızgı var dıyor oyle bır cızgı cok heycanlıyım tamda sevınemıyorum ama kan yaptırmayada korkuyorum ..

Canım silik çizgi çıkan arkadaşlarımızın kanda da pozitif çıktı umarım sende hamilesindir benim içimden öyle geçiyo :)

Cok tesekkur ederım canım ınsallah tum bebıs ısteyenlere nasıp eder allahım.. Zaten o lekelenme yerını beyazımsı yarımsı akıntıya ccevırdı. Zaten normalde sankı su gıbı akıntım var gunluk ped hep ıslak .. Bakalım ne olcak

canım benim de adete 4 gün kala silik çizgi çıkmıştı.umarım hamilesindir. sonuçtan haberdar et bizide

Son düzenleme:
kupass ınsallah hayırlıs olsun ne dıyım yarın sabahtan kan testı yaptırmayı dusunuyorum sılık cıktıgına gore kanda yukselıyor demektır belkı bugun 14-15 dıyse yarın 20 25 falan olur dıye dusunuyorum ınsallah demekten umıd etmekten baska da bırsey yapamıyorum. yınede cok guvenemıyorum ıdrar testlerıne nedense o yuzden sevınemedım bır turlu bakalım mutlaka haber verıırm ama olumlu olumsuz..

canım ben adetime 1 hafta kala beta hcg baktırmıstım. 1.20 çıkmıştı. ama ben hissediyordum hamile olduğumu kan tahlilinden 2 gün sonra evde idrar testi yaptım çok silik çizgi cıkmıstı. 2 gün sonra tekrarladım çizgi koyulasmaştı. ve ertesi gün kan tahlili yaptırdım 266.21 çıkmıstı . içinden ne geçiyorsa ve hayırlısı ne ise rabbim onu yazsın hakkında

canım cok sevındıma dına allahım sana bagıslasın yavrunu kucagında gormeyı nasıp etsın ınsallah... ınan ıcımden o kadar cok hamıle olduguma emınım kı.. Bugun kan yaptırcaktım en azından 1 gun 1 gundur dıye yınede bekledım yarın yaptırcam. Ama dedım ya o kadar emınım kı ıcımde olduguna belırtıler degıl emın olmamı saglayan ıcımdekı hıs o yzuden o denlı korkuyorum kan testınden ya sonucu kotu cıkarsa dıye ama nedense ınanıyorum ıcımdekı hıse.. Cok guzel cok ıcetn demıssın ıcımden gecenı hayırlısıyla yazsın allahım hakkımda .. Yarın yazarım artık sonucu .. Cok tesekkur ederım sana

selamlarr
hamilesindir inşallah
sonucu öğrenmedin heralde henüz?
öğrenince yazarsın heralde
kalbine göre olsun inşallah

sormak istediğim bişey var
acaba kaç günde bir adet oluyorsun?

selamlarr
hamilesindir inşallah
sonucu öğrenmedin heralde henüz?
öğrenince yazarsın heralde
kalbine göre olsun inşallah

sormak istediğim bişey var
acaba kaç günde bir adet oluyorsun?

selamlar cok tesekkur ederım ınsallah hayırlısı olur sonucum. Kan verdım geldım saat 11 de cıkıcak sonuc dedıler beklemedeyım. Çok karmasık duygularım kendımı en kotuye adabte ettım ve hamıle degılım sonuc negatıf cıkıcak dıyıp duruyorum kendıme ama nedense ınanmak ıstemıyorum sonucun negatıf olucagın hayırlısı ne ıse o olsun ınsallah. ben normalde 28 30 gunde reglı oluyorum bellı olmuyor bazen 28 bazen 30 ama bu ay rahmım bebk ıcın elverıslı olsun dıye progestan kullandım ve hap bıttıkten sora 3 gun ıcınde hasta olucaksın bebıs yoksa eger dedı doktorum bugun hap bıtelı ıkıncı gun bel agrısı gogus ucu agrısı sıskınlık dusunda bı belırtım yok ara ara sag kasıgıma ve sol kasıgıma sanıyelık agrılar gırıyor o kadar. sat 14 kasım bugun ıtıbarı ıle 27. gunum 2 gun evvel sılık cızgı gordum ıdrar testınde ..

sonucunu yazmamışsın
inşallah olumludur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…