acabaa?

buket:d:d:d

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
56
15
arkadaşlar merhaba temmuzdan beri adetlerim düzensiz gelioyordu örneğin temmuza kadar adetlerim 24. de oluodu 29 günde bir ya bi gün önce oluodu yada bi gün sonra...haziran 24 de hastalandım daha sonra 28 temmuz dieride 1 eylül de hastalandım.burdan okuduğum üzere hayıt suyu kullanmaya başladım...dün kahverengi lekelenmelerle beraber adet oldum adetim normal gelio fakat kasıklarımda hafif batmaalar var ve gögüslerim sızlıoo dahaa önce hiç sızlamazdı şişme falan olrdu ama sızı olmazdı üstüne görme olabilir mi arkadaşlar bana eğer bi bilginiz varsa bana yol gösterirseniz sevinirim

canim onlar hayittan olabilir. ustune gorme genelde surtunme seklinde oluyor buradan okudugum kadari ile.
ben de aynen senin gibi ilk baslarda bebek istedikten sonra adetlerim cok duzensizlesti. normalde 32 gun deyince olurdum mutlaka. bebek istedikten sonra 46 gunler 21 gun ler vs cok karisik oldu. hayit adacayi vs vs duzenimi iyice bozdum. bence daha onceden boyle bir rahatsizligin yoksa birsey icme. vucuduna hormon yukleme. o emin ol kendi dengesini buluyor bir iki ay icinde. sen folik asitlerini al sadece ve strese sokma kendini yumurtladim mi yumurtlamadim mi diye.

canim umarim bir an once hamile kalirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…