Acabaa?

puduher

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
11
0
arkadaşlar geçen ayın 27 sinde evlendim 25 günde bir adet görüyorum evlendiğim gün adetimin 7.günüydü ya ben hamile kalmış olabilirmiyim istemeden kazara oldu çok erken daha bugün adet olmam gerekiyordu olmadım biri bana birşeyler yazsın lütfennnsenağlama

allah tamamına erdirsin öncelikle canım,,ee tabi hamile olmanda bi risk ama bidee vücudunun yeni hormonlarla tanıştığını unutmamalısın ?? biraz açım senin için; yeni kadın olduysan östrojen yani kadınlık hormonu salgılanıyodur buda yeni ewli hanımlarımızda adet düzensizliklerini beraberinde getiriyooo :) en iyisii sen bi test all içiniz rahat etsin yada 9aylık düzenli kontrollerine başlarsın artıkkk :)

çok erken henüz istemiyorduk şimdi ama olduysada ne yapalım artık hayırlısı olsun diyecez

cnm henüz bir gün geçmiş bekle biraz daha...ama evlenmeden önce korunmaya başlasan iyi plur du:KK43:

canım bunu anlaman için çok erken 1 hafta geçsin eczaneden bi test alır test yaparsın çift çizgi çıkarsa hamilesin...
birde kan tahlili yaptırabilirsin tabii ama biraz bekle illa adet gününde gelecek değilya...
hava değişimi stres gibi nedenlerden dolayı gecikme olmuş olabilir...
bak henüz erken bebek düşünmüyoruz dersen bi korunma yöntemi tercih etmelisin...
hap-prezervatif gibi...
korunmazsan her ay aynı stresi yaşamak zorunda kalırsın...
hamile olup olmadığını anlamak için biraz beklemelisin...

eğerki adet oldugun zamanın bitimindeilişkiye girip korunmadıysan büyük bir ihtimal olabilir artı yenisin hemen kapabilirsin anne olmak çok güzel hayırlısı bekle bakalım

Canım seni anlıyorum ama eğer bir bebişde varsa buna çok sevinmelisin.
Burda o kadar uğraşıp anne olamayanlar varki.Bence bebek olması istenilen süreyi planlamadan önce mutlaka bir doktor kontrolünden geçip bütün hormonların bakılması gerekiyor.Doğurganlığının ne durumda olduğunu bilmen senin için avantajdır.Bunalar benim nacizane fikirirlerim ben bunu bütün yeni evlilere tavsiye ediyorum.Tabii hakkınızda hayırlısı.

21-30 günde bir adet görmen son derece normal. bidakine dikkat edin hamile kalmak istemiyorsan. korunmak icin okadar cok yöntem var.yerimseniben

lütfen biri bana neyapcagımı söylesin kafayı yemek üzereyim yalvarım bana yardım edin hamilemişyim degilmiyim

ayyyyyy millet kendini yırtıyo hamile kalmak için
ya sen olmuşsan en iyisi işte test yap olabilir ayrıca üzüleceğin yerde sevin bence.....

burdan ne söylenebilir ki uzaktan hamile misin değil misin anlayamayız. test yapacaksın mecbur

X