Gebeliğe Hazırlık Acaba !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
P

Prenses03

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Prenses03
Ben Geçen Ay doktora gittim yumurtalıklarımın birinde 4 mm kist olduğu ortaya çıktı doktorun verdiği ilacı kullandım. 1 ay geçti ve yeniden kontrole gittim ve 2,5 mm kşst kaldığını öğrendim. DOktor bu sefer dozu daha düşük bir ilaç verdi kullandım bu gün 4. gün yani 4 gündür adetim gelmedi.. Test yaptık aşağıdaki sonuç çıktı. Sizce bu ne anlamına geliyor yani sevinmeye başlayabilirmiyim..

1.jpg

• Konu Sahibi Prenses03
canım kesin sonuca almak için kan testi yaptır aklında bişşey kalmasın

• Konu Sahibi Prenses03
ya çok ümitlendim inşallah yarın kan testide pozitif çıkar

• Konu Sahibi Prenses03
Kesin bişey söyleyemeyiz ama bende bu çizgiler çıksa heralde uçardım havalara hamileyim diyee :dance:

• Konu Sahibi Prenses03
Ben Geçen Ay doktora gittim yumurtalıklarımın birinde 4 mm kist olduğu ortaya çıktı doktorun verdiği ilacı kullandım. 1 ay geçti ve yeniden kontrole gittim ve 2,5 mm kşst kaldığını öğrendim. DOktor bu sefer dozu daha düşük bir ilaç verdi kullandım bu gün 4. gün yani 4 gündür adetim gelmedi.. Test yaptık aşağıdaki sonuç çıktı. Sizce bu ne anlamına geliyor yani sevinmeye başlayabilirmiyim..

1.jpg

Canım bu test pozitifi gösteriyorr.Tebriklerr hayırlı olsun a.s.

• Konu Sahibi Prenses03
Tebrik ederim canım şimdiden hihoyyyt

tebriklerrr ne güzel bi anne adayımız daha olduuuuu :))

kızzz hamilesin senn neyi düşünüyon daha:dance:hayırlı ugurlu olsunnnn.amaa birşeyi sormadan edemeyecegimm.çatlama ignesi (prengnly)kullanmadın dimi?çünkü bu ignede hcg varmış yani hamilelik hormonu varmış ve testte insanı yanıltıyor pozitif diye.inş vurulmamışsındır da iyice bi seviniriz.

Canım görünüşte hamilesin tebrik ederim darısı bana inş.
Bende dün doktora gittim bendede kist çıktı kan testi yaptırdım bugün sonucunu alacam inş.bende hamileyimdir.ilaç tedavisi verdi ama adetim 20 gün gecikti ağzımın içi çamur gibi tat almıyorum çok sık idrara çıkıyorum sizce bende hamilemiyimdir.bugün 2:30 da sonuç çıkacak ama meraktan çatlıcam dua edin ne olur.

merhaba arkadaşlar merak ettiğim kist için verdiği ilaç d.kontrol hapı değilmi? bu ay kist oluşumundan dolayı doktorum ilaç verdi ama d. kontrol hapı. eğer sizinkide öyleyse valla ümit hiç bitmezmiş diyip adetimi sabırsızlıkla bekleyeceğim:))

bu gün 2. kan testimi yaptırdım ve hamileyim... :KK70: evet kist ilacı doğum kontrol hapı ve kullanırken hamile kaldım. kistimde bitti allaha şükür. Allah anne olmak isteyen herkeze çocuk nasip etsin.Sabırsızlıkla Agustosu bekliyoruz.. Bu arada doğum kontrol hapının adı yasmin :)

Tbr bende de kist vardı 1ay sonra hamile kaldım bu kiste var demek alemet

X