!!!!acaba klomen hapı bende kist mi yaptı yardım...!!!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam kızlar!! ben bu akşam sonuncu klomen hapımı içicem ve iki gün sonra doktoruma gidicem. hap bitince iki gün bekle gel demişti benim bi sorum var sizlere iki gündür kasıklarımda sancı ve batma oluyo acaba hapın etkisinden mi? iyi mi kötü mü onu bilmiyorum ama klomen hapının kist yaptığını duydum şimdi çok korkuyorum acaba bu sancılar kistin belirtisi mi böyle bi durum yaşayan var mı ben ilk kez kullanıyorum klomen hapını o yüzden tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama klomene başlamadan önce, 2 gün çok az süreli regl oldum normalde 4 gün sürer benim ve iki gün gecikmeli başlamıştı test falan da yapmadım azda olsa kanamam geldiği için hamile değilimdir diye klomene başladım içimde şüphe var ya hamileysem klomende kullandım kafam çok karışık... acaba öyle bişiy varsa perşembe günü doktoruma gittiğimde ulturosonla bakıcak o zaman belli olur herhalde ne olduğu:eek:klava: offffffff kızlar kafam allak bullak oldu yaeyvahedigeldismile keşkeee önce bi kan testi yaptırıp sonra başlasaydım hapa ama eşimm yüzünden regl oldun hamile değilsin dedi :eek:lmaz:ve hastaneye götürmedi bakalım herşeyin hayırlısı... sizinde yorumlarınızı bekliyorumm klomen hapı hakkında....

Canım aslında ben internetten araştırdığım kadarıyla bu ilacı kullanırken senin dediğin gibi kasıkta sancılar hissedenler bundan hep iyi bahsetmişlerdi, sanırım o sancılar ve şeffaf akıntı güzel yumurtladığını, yumurtalarının gelişmekte olduğunu gösteriyomuş, bn de bu ay ilk defa kullanıyorum klomen, yarın biticek, cumartesi de kontrole gidicem ve aynı şikayetler bende de 2 gündür var, yumurtalarım büyüyo demek ki diye seviniyorum ben de boshayallersmile
ınşallah seninkiler de iyi durumdadır canım, kötü düşünme :teselli:

Canım aslında ben internetten araştırdığım kadarıyla bu ilacı kullanırken senin dediğin gibi kasıkta sancılar hissedenler bundan hep iyi bahsetmişlerdi, sanırım o sancılar ve şeffaf akıntı güzel yumurtladığını, yumurtalarının gelişmekte olduğunu gösteriyomuş, bn de bu ay ilk defa kullanıyorum klomen, yarın biticek, cumartesi de kontrole gidicem ve aynı şikayetler bende de 2 gündür var, yumurtalarım büyüyo demek ki diye seviniyorum ben de boshayallersmile
İnşallah seninkiler de iyi durumdadır canım, kötü düşünme :teselli:

çok saol canım perşembe günü doktora gidicem işte bakalım ne dicek inşallah yumurtalıklarım büyümüştür. ve nisan ayına hamile girmek istiyorum inşallah sende hamile kalırsın canım hakkımız da hayırlısı olsun.. gelişmeleri burda haber verelim birbirimize...:teytey:

iyi günler cnm inş hamişsindir.bende 2 aydır kullanıyorum ilk ay bi sonuç alamadık benim 9 aydır çocuğum olmuyor.çok stresliyim.bu ayda doktora kullanayımmmı die sordum tel de kulllan dedi doktor kontrolünde oluyomuş.ben 2 gün önce doktora gittim 8 santim ve daha bissürü kist oluşmuş klomen yüzünden şuan kullandığım için çok pişmanım.doktor zamanla gider dedi ama adetli olmamama rağmen bende senin gibi ağrı ve batma hissediyorum.bence doktora gidip bi ultrasına gir derim.inş kist oluşmamıştır....:KK14:

X