Acaba kimyasal gebelik mi ??

mutlumerynis

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
86
26
Merhaba , beta hcg 29 çıktı.. ama idrar testlerim negatife döndü. Adet günüm 1 veya 2 gün sonra.. idrar testlerim negatife döndüğü için korkuyorum. Kimyasal gebelik olabilir mi ?

Markadan markaya testlerin hassaslığı değişebiliyor ikisinde de pozitif çıkmış sonuçta idrar testim negatife döndü dediğiniz silik çizgi olması mı

Silik ve net çizgiden sonra yaptığınız testler mi negatif çıktı
2 gün önce kan verdim. Kan verdiğim gün testler pozitifti.. sonra kan sonucunu dün aldım. 29 çıktı. Dün evde yaptığım testlerde tamamen negatşf çıktı.. bugün tekrar test yapaym dedm başka marka aldm. 2 tane yaptm biri çok belirgindi. İkinci yaptığmı biraz önce yaptım çok silikti gözle zor görülüyordu

inşallah vardır canım hayırlısı olsun bende ilk öğrendiğimde adetime 2-3 gün vardı 27 beta ile öğrendim ertesi gün 72 oldu sonra 144 derken 2 hafta içinde keseyi gördük çok şükür gönlünü ferah tut bende ilk silik çizgi ile öğrendim hatta emin olamadım 3 tane üst üste yapmıştım 🥹

inşallah vardır canım hayırlısı olsun bende ilk öğrendiğimde adetime 2-3 gün vardı 27 beta ile öğrendim ertesi gün 72 oldu sonra 144 derken 2 hafta içinde keseyi gördük çok şükür gönlünü ferah tut bende ilk silik çizgi ile öğrendim hatta emin olamadım 3 tane üst üste yapmıştım 🥹
Benim yaptıklarımda hem negatif hem pozitif oldu o yüzden anlayamadım testleri 🥺 maşallah ne güzel çok şükür adınıza sevindm. İnşallah darısı başıma

Benim yaptıklarımda hem negatif hem pozitif oldu o yüzden anlayamadım testleri 🥺 maşallah ne güzel çok şükür adınıza sevindm. İnşallah darısı başıma
İnşallah canımm şimdi pamuğum doğdu 4 aylık oldu bile ondan önce de bi kimyasal geçirmiştim çok düşük bir beta ile öğrenmiştim 12 falandı yükselmedi deprem zamanıydı ailem deprem bölgesindeydi çok stress yaptım belki onun da etkisi vardı nasip kısmet değilmiş kanama ile attım ondan 4-5 ay sonra tekrar hamile kaldım gönlünü ferah tut 😍

İnşallah canımm şimdi pamuğum doğdu 4 aylık oldu bile ondan önce de bi kimyasal geçirmiştim çok düşük bir beta ile öğrenmiştim 12 falandı yükselmedi deprem zamanıydı ailem deprem bölgesindeydi çok stress yaptım belki onun da etkisi vardı nasip kısmet değilmiş kanama ile attım ondan 4-5 ay sonra tekrar hamile kaldım gönlünü ferah tut 😍
Oyyy maşallahhh Rabbim uzun ömürler versinnn 🥰🥰🥰

X