acaba hamilemiyim?

birkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
49
0
slm kızlar benim adet tarihim 3 gündür geçti ve sürekli belimde ağrı,kasıklarımda ağrı var.bazen bacağıma vuruyor.kan testinde kaç günlük hamilelik gösterilir acaba.idrar testi yapmak için çok mu erken?

canım idrar tesiti yapsanda olur ama kan testinde kesin çıkar idrar bazen negatif çıksada hamile olabiliyorsun onun için yarın bi kan testi yaptır bence

bencede imkanın varsa kan testi yaptır cnm
kesin çıkar sonuç
daha erken olduğu için idrarda çıkmayabilir

bende arkadaslara katiliyorum..
idrarda daha erken oldugu icin cikmayabilir..bende bikac gün daha bekle kan testi yaptir

slm kızlar benim adet tarihim 3 gündür geçti ve sürekli belimde ağrı,kasıklarımda ağrı var.bazen bacağıma vuruyor.kan testinde kaç günlük hamilelik gösterilir acaba.idrar testi yapmak için çok mu erken?
canim once tebrik ederim buyuk ihtimal hamilesin kan testinde hemen cikar ama kan testi yaptirma sansin yoksa gebelik testi icin 1 hafta gecmesi lazim sabah ac karnina yapsan daha iyi olur hayirli haberlerini bekliyoruz tatlim kib

bencede diyerek arkadaşlara aynen katılacağım günümü 7gün geçtiğim halde ve idrar tahlilimde negatif çıkmıştı. daha sonra 12.günümde kan tahlilimde pozitif çıktı:) inş sende hamilesindir hayırlı olsun.

eğer yeni gebelikse idrarda 10 günlük olmadan çıkmıyor diye biliyorum

benim 2 gün gecikince idrar da çok silik çıkmıştı..ertesi günde kanda baktırdım 25 çıktı,ama normal midir bilmem..

ben meraklı melahat olduğum için daha adetim geçmeden test yaptım içime doğmuş gibi ve silikte olsa çıktı hemen ertesi günü gittim kan testi yaptırdım hamileydim simdi 9 haftalık oldu bence sende hamilesin gibi geldi sonucunu bekliyoruz

merhaba sevgili arkadaışm bende arkadaşlarıma katılıyorum.bence hamile olma ihtimalin çok yüksekçkan testinde şu anda çıkar normalde adet geçikmesi olmaksızın kan testi yaptırabilirsin yani şu anda yaptır ve sonuçu gör idrarda cıkmayabiliyor ama lütfen bizi haberdar et kş hep beraber senin ve bebeğin için dua edelim.

belirtiler adetinden kaç gün önce başlamıştı canım?

ve bencede test yapmalısın.. inş hamişsindir.

selam arkadaşlar bende de aynı şikayetler var ve bugün 4 günüm geçti ama idrarda negatif çıktı Kafam karışık napmam lazım ????

size bişe sorcam benim adetim2 gün geçdi dün adet oldum ama pek adet gibi değil bugünde çok az geliyo sadece tuvalette akıyor karnımın alt bölgesşi bayağı şiş anlamıyorum hamile olabilirmiyim

inşallah istiyorsan hamilesindir canım kan testine ihtiyacımız var sanırım sengözlerimebaksanab

canım üstüne görüyo olabilirsin yapılabilecek en iyi şey sanırım bir kan testi yaptırmak

X