acaba hamilemiyim ????

azyeb

rabbimin mucizesi beyzam
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
471
19
46
merhaba arkadaşlar.adet tarihlerim şöyle 23.12.-19.01-16.02 her zaman 3 gün önce adet oluyorum.9 martta hcg testi yaptırdım sonuç 0,2042 çıktı.şimdi ise hala adet olmadım gecikmenin 3.günü ve kasıklarım ağrıyor.tekrar test yaptırmadan sormak istedim eğer hamile olsaydım teste çıkması gerekmiyor muydu?ya da daha erken olduğu için görünmemiş olabilir mi?cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

canım kan testi kesin gösterir diyorlar ama belli de olmaz..kan degeri tam olarak öyle mi yazıyor canım kagıtta?0,2042 böyle bir kan degeri görmedim de önünde sıfır olduguna emin misin ve sonucu doktora göstermedin mi?

evet aynen öyle yazıyor 0,2042 onun için değeri özellikle yazdım.doktora gösterdim ama başka testlerde yaptırmıştım en altta hcg testi vardı şöyle bir göz attı bir şey yok dedi.

canım malesef negatif değerin 0dan bile düşük olduğu noktalı işaretler çıkmıştır

evet canım hamile değilim değerden belli ama adetime yakın zamanda test yaptırdım sonuç bu kadar kesin iken şimdi adet gecikmem var.belkide stresten yada biraz baktım yazılanlara Allah korusun kist oluncada adet gecikiyormuş.neyse pazartesi tekrar test yaptıracağım inş hayırlısı olur.

hayırlısı olsun canım çoğu zaman stresten de gecikiyor ama aklınada kötü şeyler getirme

aa çok kurma kafanda canım ama...olumlu düşün..belki de erken yapılmıştır belli olmaz...test yap istersem bugün eczaneden al bi koşu?

adettinden önce testi yaptırdığın için kanda çıkmamış olabilir....şu an adetinde geçtiğine göre eczaneden alacağın tester ile hamile olup olmadığını öğrenebilirsin...

kızlar haklı canım birde o var sen adetten önce yapmışsın testi takrarla bakalım inşş hamilesindir

2 olasılık var benimde aynı şey başıma gelmişti adetim 4 gün geçmişti ve benim hiç gecikmezdi bende acaba diye düşünmüştüm ama değilmişim gidip test yaptırdım negatif çıktı sonra doktora gittim kist olduğu için gecikme yapmış söktürücü verdi.Şimdi kistim geçti inşallah bir daha ki aya hayırlı haberler alırım.Kan testi %99 doğru sonuç verir.Stres yapma sen yinede Allahın işi belli olmaz...

çokta stres yapmıyorum.hayırlısı olur inş

canım kafana takman bile gecikmesi için yeterli neden ama inşallah hamilesindir

X