acaba hamilemiyim

N

nrhyt

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben nurhayat size bi şey sormak istiyorum bu ay göğüslerimde çok hassasiyeet ve büyüme var idrara da çok sık çıkıyorum ama belimde çok olmasada ağrı var adetimi 2 gün geçti benim durumumda olup hamile olan varmı sağolun şimdiden allah hepizin yardımcısı olsun inşallah

idrarında bi farklılık varmı canım biliyosun adet ağrılarıyla hamilleik belirtileri aynı adetin gecikmesi psikolojikde olabilir birde ateşin kaç

canım hemen test alıp yapabılırsın eger belırtılerın erken olduysa hemen cıkar
ben regl gectıkten bır gun sonra yaptım cıktı
ınsallah hamıssındır allah gonlune gore versın canım

slm arkadaşlar bende aranızda yeniyim arkadaşın yazdığı gibi aynı şeyler bendede var adetim5 gün falan geçti göğüslerimde hassasiyet var bel ağrım var.ara sıra kasığıma çok şiddetli ağrı saplanıyo test yapmayada korkuyorum...yine negatif çıkar die:KK43:((

canım ben hamile olduğumu adetime 4 gün varken öğrendim bi test yap kesin cıkar allah gönlüne göre versin

ya kızlar dün gece yaptım ama negatif çıktı sağlık ocağına gitmeyede korkuyorum yine negatif çıkar die öle çıkıncada çok üzülüyorum...

kızlar bizim umutlar bu ayda suya düştü ve hastalandım şuanda müthiş bi kasık ağrım var :KK43:(((artık takmamaya çalışcam oluruna bırakcam...:çok üzgünüm::Saruboceq:

arkadaşlar o testlere çokda güvenmeyin doktora gidin ben üç defa yaptım o testden ama yok yok yok artık dedim kesin bişey oldu kist filan oluştu herhalde doktora gittim hamilesin dedi yani testler kesin sonuç vermeyebiliyor Allah isteyen herkese versin

X