acaba hamilemiyim

M

mutsuzzz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mutsuzzz
a.s.kızlar merhaba.benim sorunum adetimin 7 gün gecikmiş olması.7gün önce kasık ağrısından öldüm dedim hastalanıcam galiba ama yok aynı zamanda bide vajinada kaşıntı öldüm bittim dedim mantar yada enfeksiyon kesin ama daha önce de olmuştum böyle ağrı yaşamadım.bağdaştıramadım adet olucam ondan mı yoksa enfeksiyondan mı diye geçenlerde yine kasıkta bir ağrı sadece bir damla kan geldi o kadar.test yaptım bir iki gün önce bişey çıkmadı eşimle korunmuyoruz 5 ay kadardır.kafam karışık nedir bu sizce hamile olabilirmiyim test yapmak için ne kadar daha beklemem gerekir yardımlarınızı bekliyorum.

• Konu Sahibi mutsuzzz
çok geçmiş olsun , kan testi yaptırırsan kesin sonuç alırsın canım...başka belirtin yok mu saydıklarından başka...

• Konu Sahibi mutsuzzz
canım buyuk bırihtımal vajinanadakı enfeksıyondan dolayı adetin gecıkmış olabilir benımde öyle olmuştu en kısa zamanda dr git canım

• Konu Sahibi mutsuzzz
canım buyuk bırihtımal vajinanadakı enfeksıyondan dolayı adetin gecıkmış olabilir benımde öyle olmuştu en kısa zamanda dr git canım

doktora gidicem ama acaba bir ümit olabilirmiyim diye kafama takıldı eşim çok mutlu adet olmadım diye ama ona enfeksiyondan olabileceğini söylediysem de o çok havalara girdi kaç akşamdır uçuyor bende üzülüyorum boş yere seviniyor olabilir diye ama gel gelelim anlatamıyorum

• Konu Sahibi mutsuzzz
canım bence testi tekrarlaman gerekir enfeksiyon bu kadar gecikmesine sebep olmaz... bendede vardı ama kesinlikle gecikme olmadı hiç... bence testi tekrarla bazı testler çok hassas değil ..

• Konu Sahibi mutsuzzz
eşim de sabırsızlanıyor dün yine test almış yap diye bende dedim daha yapalı iki gün oldu yapmadım.ama sıkıldım sabahtan 8.30dan beri bu 4.arayışı çok abarttı ya dikkat et kendine deyip duruyor çok bunalttı ve kendini inandırdı çıldırmak üzereyim şu sitresden kurtulmak istiyorum

• Konu Sahibi mutsuzzz
arkadaşlar bi üstteki mesaj ne allah aşkına anlayamadım bu ne yaaa benim yazdığım mesaja ne oldu ne çorabı ne atleti yaaaa

ne çorabı ne atleti ya benm yazılarıma ne oldu ayyyy çıldırıcam bunlar ne yaa

arkadaşlar yardım lütfen yaa ayyyyyyy çıldırıcam şimdi kimse yomu

mutsuz dr.a gitmeden de kanda bhcg baktırabilirsin,bence baktı eğer sonuç negatifse dr.a gidersin tekrar,ama pozitifse kadın doğumcuya gidersin..

X