acaba hamilemiyim

yayla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
12
0
agustos 2 de adet gördüm ben hala adet görmedim idrarda negatif çıktı dün kan aldırdım bu gün çıkacak sonuç bana dua edin inşallah hamileyimdir :CüvCüv:

canım dualarım seninle hadi bir an önce müjdeli haberi verde sevinelim sonucu ne zaman alıyorsun?

canım adetlerinde hiç düzensizlik yaşadınmı bugüne kadar,
ve inşallah hamilesindir
haber alınca bizede haber etmeyi unutma:))

canım yaaa inşallah hamilesindir senin için duacıyım...........

İnşallah hamilesindir canım,benimde adetim 2 gün geçti ama bekliyorum ben negatif görmektense beklemek daha iyi geliyor.

slm arkadaslar bende araniza yeni katildim dun benimde adetime 5 gun var ama 15 gundur gogus agrisindan duramiyorum suanda kasiklarim agriyo acaba adetmi olucam test yapsam simdi cikarmi sizce?

inşallah ahmilesindir canım dualarımız seninle..güzel haberlerini bekliyoruz..değilsende sakın üzülme hayırlı zamanı bekle sevgiler..

cok tskrler canim okadar cok istiyorum test yapmaya korkuyorum cikmaz diye allah hepimizin gonlun gore versin

bence bekle gününü bazen erken yapınca olsada negatif çıkıyo gününü beklersen daha garanti olur inşallah hamilesindir

canım küçücük şey hissedilmezki sadece şüphe olur ama ben kesin hamileyim diye bence hissedilmez

agustos 2 de adet gördüm ben hala adet görmedim idrarda negatif çıktı dün kan aldırdım bu gün çıkacak sonuç bana dua edin inşallah hamileyimdir :CüvCüv:

inş hamilesindir müjdeli haberlerini bekliyoruz canım:Saruboceq:

edit edit edit edit edit edit edit edit edit

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaşlar bende ağustosun 2de adet olmuştum geciktim die test yaptım positif çıktı ama kan testim negatif çıktı ve 6 eylülde yani bugun adetimde başladı :KK43:

kızlar yayla hamileymiş darısı bizim başımıza

X