acaba hamilemiyim yardım lütfen

egg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2010
9
0
adet olmadan 2 gün önce ilişkiye girdim ve aradan 3 saat geçmeden norlevo aldım 2 gün sonrada adet oldum ama bu ay geçikti hamile olma ihtimalim varmı??

adet olmadan 2 gün önce ilişkiye girdim ve aradan 3 saat geçmeden norlevo aldım 2 gün sonrada adet oldum ama bu ay geçikti hamile olma ihtimalim varmı??

slm eger hapı ertesı gun almıssan olabılısın bı gun almazsan hamıle kalınabılıo dıe bılıorum arkadasım:)

teşekür ederim içim rahatladı adet olmayı sabırsızlıkla bekliyorum bian önce olsamda kurtulsam şu stresten

Eğer adetlerin düzenliyse, reglden 2 gün önce girilen ilişkide hamile kalma olasılığın yok gibi birşey.

arkadaşların dediği gibi, bildiğim kadarıyla reglden bu kadar kısa süre önce gebelik ihtimali çok düşük.

arkadaşlar merhaba,
son adet günüm 24 ocaktı. tahmini yumurtlama günümün 1 şubat-6 şubat arası olduğunu düşünüyorum. 27-28 gün aralıklarla adet görüyorum. dün eşimle kondom yırtılması ile karşı karşıya kaldık malesef. 1 saat sonra iki tane norlevo yuttum. sizce hamile kalmış olma olasılığım nedir? yan etki yaşamadım hiç . leke, mide bulantısı vs gibi. sadece çok az bi sızlama oldu sabah karşı adet sancısından önce olan gibi. çok korkuyorum henüz bebek düşünmüyodum

verdiğin tarihlere göre yumurtlama günün geçmiş gibi gözüküyor.tabiki yine alla bilir ama bence rahat ol.allah gönlüne göre versin..her şey de bi hayır vardır..

norlevo yu ne kdr erken alırsan gebeliği engelleme oranı o kdr artıyor. kafana çok takmana gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…