acaba hamilemiyim ya yardmcı olursanız sevinirim,,?

kraker

la vie est belle...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
63
47
adetim 1 hafta gecikti hamilelik belirtilerinin hepsi var diebilirim. bulantı ateş basması göğslerde hassaslık ağrı baş dönmesi. bunlar üzerine gebelik testi aldım bgn eczaneden yaptım 1 çizgi çok net ama diğeri silik bi renk aldı basına gelen varmı böle bişey acaba?kafamçokkarıştıfisfisfis

bitanem ilk haftalarda olmuyor ki mide bulantısı ilk farkedeceğin sey göüslerdeki hassaslık ve ateşin biraz yüksek olması
ama bence en garanti kan tahlili
inşallah hamilesindir canım :Saruboceq:

silikse eger hamile olma ihtimalin var farklı bir markayla trekrar dene testi oldu mu

canım bence hamilesin çünkü silikte olsa 2.cizgi çıkmış ve bende hamileligimde test yaptıgımda 2. cizgi silikti ve hamileydim......

canım silikde olsa ikinci çizgi hamilelik ifadesi ama istersen sen yinede bir kan testi yaptır

evet arkadaşlar bu sabah tekrar idrar testi yaptım 2 kere birinde bi çizgi çok silik çıktı yine , diğerinde negtif bunun üzerine bugn kan testi yaptırdım arkasından 2 haftalık hamileyim 83,25 hcg .:))

evet arkadaşlar bu sabah tekrar idrar testi yaptım 2 kere birinde bi çizgi çok silik çıktı yine , diğerinde negtif bunun üzerine bugn kan testi yaptırdım arkasından 2 haftalık hamileyim 83,25 hcg .:))

tebrikler canım :dance::teytey: :nazar:

teşekkürlerr kızlar darısı bebek isteyenlerin başına inşallaahhh:)

tebrk edrim krakercim darısı bizim başımıza bize de dua edermisin???

hep dua ediyorum gerçekten guldecim Allah herkese bu mutluluğu tattırsın her isteyen kolayca hamile kalabilsin inşallah..

şiddetle tebrik ederim. sağlıklı sıhhatli kucağına alman dileğiyle. darısı başımıza. amin :Saruboceq:

X