Acaba hamilemiyim :S

Hic onemli degil ne demek ben cok arastirma yaptim bu konuda 20 gnden beri okuyorum arastiriyorum neredeyse jinekolog olucm artik bu site cok isime yaradi deneyimli kisilerin olmasindan dolayi forum uyelerine ve site ailesine cok tesekkur ediyorum yorumlar benmde icimi rahatlatti biraz reglime 1 hafta fln var agrilarim ondnda olabilir yada usutmedende insallah baska bir sebepten degildir cektigim skinti dualarinizi bekliyorum :-(

korkma bişiicikk yok:)korkun devam ederse için rahatlasın diye sölğüorm ki öle bişii yok git 16 tl ver predictor al yzde 99 doğru
abla bendede bise yoktur dime adetime 1 hafta var tam duzenli degil arada 2 gun fln gecikme yapar 7-10 gun arasi bise var iste dedigin testten alsam simdi uygulasam sonuc verirmi dogru bir sekilde ?

insallah adet olursunn, oluruz

Son düzenleme:
korkma bişiicikk yok:)korkun devam ederse için rahatlasın diye sölğüorm ki öle bişii yok git 16 tl ver predictor al yzde 99 doğru

ablammm cok cok cok sagol.. dedigin seyi alıcam cok tesekkür ederimm... allah seninde icini ferah tutsun insallahh..

Aynen canim dedigin gibi belirsizlik kadar kotu bisey yok xs

Biz 15 ağustosta yaşadık bu olayı, yani şuan 8 haftalık felan varsa( Allah korusun insallah yoktur..) olsaydı kesin cıkardı testte diyorum ben canım ya hemde net bir kırmızı şeklinde çıkardı

Biz 15 ağustosta yaşadık bu olayı, yani şuan 8 haftalık felan varsa( Allah korusun insallah yoktur..) olsaydı kesin cıkardı testte diyorum ben canım ya hemde net bir kırmızı şeklinde çıkardı
Bence senn korkulacak bir durumun yok sen gönlünü rahat tut bakalım bende ne olacak inşallah çıkmaz öle bişey

abla bendede bise yoktur dime adetime 1 hafta var tam duzenli degil arada 2 gun fln gecikme yapar 7-10 gun arasi bise var iste dedigin testten alsam simdi uygulasam sonuc verirmi dogru bir sekilde ?

son durum nedir kaç gündür giremedim siteye

arkadaşlar 15 aylık evlıyım bu ay doktora gıttık herşey normal dedi klomen kullandırdı normal şartlarda dün hasta olmam gerekiyodu fakat olmadım hatta ıkı gundur evde gebelik testinde ıkıncı çizgiyi silikte olsa gördüm kan testi negatif çıktı ama hala hasta olmadım umudum olmalımı hala ?

Zor bir ihtimal ...Klomen kullandığını söylüyorsun idrar testlerini yanıltabilir bu ilaçlar..
Kan testi kesin sonuç verir..Bir kaç gün sonra tekrarla kan testini.
Allah gönlüne göre versin canım

Zor bir ihtimal ...Klomen kullandığını söylüyorsun idrar testlerini yanıltabilir bu ilaçlar..
Kan testi kesin sonuç verir..Bir kaç gün sonra tekrarla kan testini.
Allah gönlüne göre versin canım

bikaç gun daha beklicem ona göre test yapıcam hayal kırıklıgı yaşamak çok zor

Allah yardımcın olsun en kısa zamanda evladını kucağına alırsın inşallah.

inşallah rabbim sağlıklı hayırlı versinde 1 senedir heray hüsran şu silik çizgi bile mutlu ederken benı kanda negatıf deyıp butun umudumu kırdılar ama ben hala hasta olmadım umut olmalı

Tabii ki Allahtan ümit kesilmez.
Sadece o testlere çok güvenme canım. O hayal kırıklıklarını ben de yıllarca yaşadım çift çizgi görüp sonu hüsran olunca daha da zor oluyor.
Klomen gibi ilaçlar progestanı yükselttiği için çift çizgi çıkarabiliyor testlerde.
En garantisi kan testi.
Sakın moralini bozma sabırla bekle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…