Acaba hamilemiyim :S

lalelli081

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2013
15
0
34
Merhaba ablalarım size birşey sormak istiyorum 20 gün önce fln erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla boşalma yok ama zevk suyu bulaşmış olabilir. bende ilşkiden 2 gün sonra fln akıntı oldu sarı renkte 1 hafta snra fln akıntı kahverengiye döndü ama snradan kesildi.Zaten kahverengi akıntı 1 kere geldi. şimdi karnımda ve kasıklarımda ağrılar var ve içimde bulanıyo aynı zamanda ishalimde karnımda gurultular var... ben şimdi hamilemiyim yoksa sadece üşütmeye hastalığa bağlı bir şeymi bu yaşadıklarım deneyimlerinizden faydalanmak isterim.

Yaa bencede ole ama belirtiler cok korkutuyo beni hep forumda okudugum belirtiler ama ishal olmam rahatlatio biraz usutme gbisinden insallah usutmusumdur :-(

Peki bu agrilarimin sebepleri ne olabilir usutme veya hastalik gbi durumlarda basinizdan hic boyle seyler gectimi :-(

Peki bu agrilarimin sebepleri ne olabilir usutme veya hastalik gbi durumlarda basinizdan hic boyle seyler gectimi :-(

Şuan aynı durumu bende yaşıyorum.. sarı renkle başlayan akıntım oldu.. sonra kahverengiye döndü.. ve tam 15 gün sürdü.. suandada hic akıntım yok.. nisanlıyım evli degilim.. gercekten korkuyorum..

evet 7 8 kez yaptım.. negatif çıktı.. sen yaptın mı:KK31::KK31:
Bu arada hangi testlerdn yaptin internettn arastirmama gore kaliteye gre degisiyomua erken donem hamilelik testi die bir sey varmis adet gecikmesi olmadan yuksek oranda dgru snc veriyomus bide ucuzlari varmis onlar adet gecikmesinde sonuc veriyomus sen hangisinden yaptin ?

korkmayın hamile kalmanız regliniz bittikten bi kaç gün sonra mümkün ve ayda sadece 3-4 gün içinde hamile kalabiliyorsunuz.ki hamilesin diyelim 4-5 gün rahime yürüyor ilişkiye grdkten hemen sonra hamile değilsin olamazsın yani.kasık ağrıları mide bulantısına gelinde akıntıda var dediğine göre ya yumurtluyorsun ya da reglin gelicek.

Bu arada hangi testlerdn yaptin internettn arastirmama gore kaliteye gre degisiyomua erken donem hamilelik testi die bir sey varmis adet gecikmesi olmadan yuksek oranda dgru snc veriyomus bide ucuzlari varmis onlar adet gecikmesinde sonuc veriyomus sen hangisinden yaptin ?

Hayir yapmadim ben adetimi bekliyorum insallah gecikmez :-(

Ben 2 ay geciktim maalesef.. Normal eczanedeki testlerden yaptım

korkmayın hamile kalmanız regliniz bittikten bi kaç gün sonra mümkün ve ayda sadece 3-4 gün içinde hamile kalabiliyorsunuz.ki hamilesin diyelim 4-5 gün rahime yürüyor ilişkiye grdkten hemen sonra hamile değilsin olamazsın yani.kasık ağrıları mide bulantısına gelinde akıntıda var dediğine göre ya yumurtluyorsun ya da reglin gelicek.

Birsey sorabilirmiyim.. bunula ilgili konu açtım ama yazan olmadı maalesef.. ben 2 ay geciktim.. 15 gün süren kahverengi akıntım oldu test yaptım 8 tane felan negatif çıkıyor.. nedir anlayamıyorum..

Adet bitiminden 3-4 gn snra oldu dedigm olay fakat belirtiler iliskiden hmn snra basladi agrilarda 2-3 gn once basladi iste

Birsey sorabilirmiyim.. bunula ilgili konu açtım ama yazan olmadı maalesef.. ben 2 ay geciktim.. 15 gün süren kahverengi akıntım oldu test yaptım 8 tane felan negatif çıkıyor.. nedir anlayamıyorum..
Adet gecikmesi mevsimsel degisikliklere ve strese bagli olabiliyormus az once korktugunu yazdin eger gercktn korkup stres yaptiysan adet donemini etkilemis olabilir. Kaldi ki gecikmeyle beraber test yapmissin 2 ay hemde okudugm kadariyla 2 aylik gecikmeyle testin yanlis sonuc verme ihtimali %1 mis bence sen gnlunu ferah tut korkacak biseyin yok

2 ay gecikmene rağmen negatifse o test negatiftir cnm.evde varsa 1 çay kaşığı çörek otu yağı iç ama fazla değil sadece çay kaşığı.söker reglini.benmde arkadaşımn başına geldi geçen aylarda 1 çay kaşığı verdim ertesi gn geldi reglisi.büyük ihtimalle hava değişimi ve psikolojik.

Adet gecikmesi mevsimsel degisikliklere ve strese bagli olabiliyormus az once korktugunu yazdin eger gercktn korkup stres yaptiysan adet donemini etkilemis olabilir. Kaldi ki gecikmeyle beraber test yapmissin 2 ay hemde okudugm kadariyla 2 aylik gecikmeyle testin yanlis sonuc verme ihtimali %1 mis bence sen gnlunu ferah tut korkacak biseyin yok

2 ay gecikmene rağmen negatifse o test negatiftir cnm.evde varsa 1 çay kaşığı çörek otu yağı iç ama fazla değil sadece çay kaşığı.söker reglini.benmde arkadaşımn başına geldi geçen aylarda 1 çay kaşığı verdim ertesi gn geldi reglisi.büyük ihtimalle hava değişimi ve psikolojik.

Gerçekten çok stres yaptım.. Korkuyorumda.. 2 ay geciktim bebek olsaydı test de çıkardı diyorum bende.. çok teşekkür ederim yorumlarınız için..

Adet bitiminden 3-4 gn snra oldu dedigm olay fakat belirtiler iliskiden hmn snra basladi agrilarda 2-3 gn once basladi iste

bi daa bişii yapacakken gnlere dikkat et cnm ovulosyon hesaplama diye gir bak nete ama bunada pek gvnme fakat tam ilişkide yaşamadıın için çok çok zor bi ihtimal.bence yaşın küçük ilk defada yaşıyor olablrsn böle bişii o yzden bu korku:)şimdi açık konuşaım sana ya fazla tatrmin olmşsun ya da olammışsın bu yzden onlar cnm kafana takma:KK66:

X