acaba hamilemiyim lütfen yardım :(

kayisi_kent44

Çavunçak Çiçeği :D
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
66
0
37
merhaba arkadaşlar 15 nisanda ewlendim. ama 13 mayısta adet gördüm adetim kısa ve az oldu 2 veya 3 gün normal az bi kanama oldu ondan sonra kahverengimsi toprak gibi akıntı oldu. o zamanlar test aldık ancak negatif cıktı. sonra bırdaha test almadık. ancak 2 gun önce ilişki sırasında sarı leke geldi. ve kokuyordu. sizce bu ne demek test alıp baksam mı acaba sonucun negatıf cıkacagından korkuyorum :KK43:

canım enfeksiyon olabilir hem sarı hem kokuluymus bnce bir doktora git eger cocuk istiyosan enfeksiyon sakıncalı düsüge bile neden olabiliyor..

Neden korkuyorsun Korunmuyormusunuz yoksa? Evlendikten sonra ilk aylar kadinda böyle degisiklikler olabilir, nede olsa bu ay diger aya göre artik degistin sen. Eger süphen varsa tekrar test al ama ben tahmin etmiyorum hamile oldugunu, o sari cisimde belki iltihap olabilir. Idrar yaparken agrin, sizin veya yanma varmi yokmu bilmiyorum ama bunlarida bi takibe al. Eger öyleyse hemen doktora git görün bence

agrım sancım yanmam yok idrar yaparken.
yeni ewliyim hamile kalabilmek için sürekli içeri boşalyoruz.
açıkcası korkuyorum acaba yanlış birşeymi yapıyoruz :KK43:

cnm benım bence evlılıgın tadını çıkar hiç olmazsa 1 -2 ay daha sonra olur inş.bu dönemler çok öenmlı doya doya geçirn günlerinizi.. tabi benım fikrim .. sevgıler..

neden bu kadar dert ediyosun anlamadım canım,önce bünyen bi alıssın yeni duruma.renk ve koku değişikliği arkadasların dediği gibi enfeksiyon olabilir.doktora danıs derim. hamilelik için doğru yoldasınız bence.Allah gönlüne göre versin canım benim, içini ferah tut.

bu ne acele böyle... önce bi aynı evin içinde yaşamaya alışın... hamile olduğunu sanmıyorum.. enfeksiyon olması daha yüksek htimal gb...

enfeksiyonmu :S ama yanma kaşıntı v.s bi belirti yok sadece 2 gün önce ilişki esnasında sarımsı bir akıntı geldi ve kokuyordu :KK43:
sizce ciddi bişeymı yoksa cokmu kafama takıyorum ne yapmam gerekıyor :KK43:

merhaba arkadaşlar 15 nisanda ewlendim. ama 13 mayısta adet gördüm adetim kısa ve az oldu 2 veya 3 gün normal az bi kanama oldu ondan sonra kahverengimsi toprak gibi akıntı oldu. o zamanlar test aldık ancak negatif cıktı. sonra bırdaha test almadık. ancak 2 gun önce ilişki sırasında sarı leke geldi. ve kokuyordu. sizce bu ne demek test alıp baksam mı acaba sonucun negatıf cıkacagından korkuyorum :KK43:

bencede enfeksiyon belirtisi kokulu akıntı bir dr agitmenizi öneririm...geçmiş olsun...

enfeksiyonmu :S ama yanma kaşıntı v.s bi belirti yok sadece 2 gün önce ilişki esnasında sarımsı bir akıntı geldi ve kokuyordu :KK43:
sizce ciddi bişeymı yoksa cokmu kafama takıyorum ne yapmam gerekıyor :KK43:

ciddi bir şey olduğunu sanmam.. vucudn büyük bir değişim geçirdi aslında sengözlerimebaksanab bu tür şeyler olabilir... ilk ilişkiden sonra en sık rastlanan şey bayanın mantar olmasıdır.. sen de böyle bir şey yaşıyor olabilirsin.. yine de ihmal etme sakın..

Canim hele bi dur bi nefes al ne bu acele öyle hemen ilk ayda keske herkes hamile kalsa, hani hamile kalmak istiyorsan bile bunun zamani vardir, sabirli ol biraz simdiden sen böyle yaparsan oooo. Bence fazla strese gerek yok, belki vucudun yeniliklere alismaya calisiyordur o yüzden zaman herseyin en iyi ilacidir her gelen seyide böyle kafana takma madem agrin sizin yok bir kac gün daha bekle.

canım bencede doktora git ve bir idrar tahlili yapılsın banada enfeksiyonmuş gibi geldi zaten enfeksiyon hamile kalmanıda engeller

Acelen ne daha 1,5 ay olmuş evleneli. Çok ararsın bugünleri, evliliğin de cinselliğin de kendi evinin patronu olmanın da en keyifli zamanları.
Kokulu sarı lekeye gelince %80 iltihaptır. İlerlerse tehlikeli olur, mutlaka doktora git.

X