acaba hamilemiyim kızlar yardımmmm

kubraonurumm

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013
55
0
merhaba bayanlar 16 sında adet günüm daha var ama sabahları hep kalktıgımda ya sol kasığım yada sağ kasığım illa ağrıyo ve öğlene doğru geçiyor neden acaba bebek düşünüyoruz esşim korunuyordu korunmayı 3 ay önce bıraktık

Selam Canım,

Bu ağrıların birçok sebebi olabilir. Ben önceki aylarda kendimi dinleyip oram ağrı buram ağrıyo acaba hamilemiyim diye bekliyordum hiç bişey çıkmadı. Bu ay hiçbir belirtim yoktu hamile olduğumu öğrendim. Zaten hamilelikte yaşanan kasık ağrısı adet ağrısı gibi olduğu için adet oluyorum sanabilirsin. Belirtilere çok fazla takılma. Eğer hamilelik varsa bile çok yenidir. Testlerde çıkacağını düşünmüyorum. Biraz daha beklemelisin.

evet adet sancısı gibi ama daha hafifi bende beklemeyi düşünüyorum zaten rabbim ol derse olur hayırlısı artık herşeyin bir zamanı vardır ona inanıyorum ben :)

Daha 10 gün var belirtilr için erken bence ama bende ki kasık agrısı batma gibi oluyordu bıçak saplanması gibi tabir edilen agrıdan kesik kesik.. Bir de beyaz akıntı özellikle de gün yaklaştıkça !! Gönlüne göre olur inşallah...

Benimde adetime 2 hafta var 4 gündür sağ kasığımda batma oluyo ve beyaz uzamayan kokusuz akıntım var. Hamilemiyim çok merak ediyorum ama test için çok erken olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…