Acaba HAMİLELİK BELİRTİSİ Mİ die geçirdiğim bi dönem içindeyim 🥲

Halika

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2022
55
31
28
Kızlar hamile olmak isteyen çoğu kadınlar gibi bende hep acaba diyerek herşeyi hamileliğe yoruyorum malesef normalde adetim düzenli değildir temiz olduğum günlerimde de kanamam olur adet gunumde de bol bol kanamam olur ilişkiden sonrada pembemsi bı kanama oluyor bu çok kanamalarım yüzünden doktora gitmiştim yumurtalarimin sağlıklı olduğunu hatta çok yumurtlama olduğu için mi ne kanama olabilcegini söyledi daha sonra ovulasyon testi alıp tam gününde ilişkiye girdim ve bu ay hiç kanamam olmadi .sat'den sonra ne bı kanama ne ilişkiden sonra kanama falan hiç olmadı okadar aliskindim ki kanama olmasına şaşırdım temiz geçirdiğim icin . Kasık ağrılarım var karın şişkinliğim var yumurtlama gunumdende 7 gün geçti bu arada kafam çok karışık kızlar ya ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı ayni o durumuma benzetiyorum . Keşke adet belirtisiyle hamilelik belirtisi farklı olsaydı ayirt edebilseydik .ve kızlar adetim düzensiz olduğu içinde tam böyle şu gün adet olacagim diyemiyorum bazen 25 günde bir bazen 28 bazen 21 günde bir oluyorum . Adeti duzenli olan kadınlara çok imreniyorum çokAllah herkesin gönlüne göre versin gerçekten beklemek çok zorr

En iyisi bir kan testi yapmak ama yumurtlama bir hafta geçmiş daha biraz daha bekleyin oyle yapin derim

Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

Okadar haklı bir isyanki sizinki ozman sizde 2 3 günde bir test mi yapicaksiniz çıkana kadar anlamadım yani

Bende yeni test yaptım dün 2gun geçti adetten sanırım hamileyim darısı başınıza yeni üyeyim konu nasıl açılır bilmiyorum ama inslalah sizde hamiledirsiniz

Eklentiler

• IMG_20221026_124141.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 138
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce rahmim biraz yanma hissi oldu daha sonra sol kaşığıma atı biraz geçti şimdi ara ara sol kasığımda sağa atıyor ara ara kalça kemigim az asadinda sanci ağrı oluyor ara ara hafif adet sancısı gibi ağrı oluyor 8 gün var adetime umutlnmak istemiyorum 1. Buçuk senedir evliyim hiç korunmadim olmuyor insllah bu sefer gebelikte bunları yaşayıp ta gebelik oldunu öğrenen var mı

Hamilemiymişsiniz ?

Hamile misiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…