Acaba Hamile Miyim?

quedro12

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
7
0
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum eşimle ilişkiye girerken yasmin kullanıyordum fakat 2-3 kez unuttuğum oldu ay içerisinde fakat ertesi günlerde ikişer tane içtim hep. (3-4 aydır kullanıyorum) Geçenlerde ilişkiye girdik hafiften içime boşaldı sanki tam emin olmasak da. Akşamına regl oldum fakat normalde 5 gün sürerken 2 gün sürdü. Reglim bitelim 4-5 gün oldu ve sabahları midem bulanmakta sizce hamile miyim?

Son düzenleme:
Çeşitli nedenlerden dolayı hamile kalmak istemiyorum o yüzden fikirlerinizi alayım dedim sizce hamile olma olasılığım nedir?

Düşük bir ihtimal ama yine de kanda beta -hcg seviiyenize baktırarak anlayabilirsiniz bu durumu.

Bana da düşük bir ihtimal gibi gözüküyor ama sizlere de sormak istedim pazartesi günü kan testi yaptıracağım umarım hamile çıkmam daha yeni evliyiz ve bir ton borcun içinde hiç iyi olmaz :/

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum eşimle ilişkiye girerken yasmin kullanıyordum fakat 2-3 kez unuttuğum oldu ay içerisinde fakat ertesi günlerde ikişer tane içtim hep. (3-4 aydır kullanıyorum) Geçenlerde ilişkiye girdik hafiften içime boşaldı sanki tam emin olmasak da. Akşamına regl oldum fakat normalde 5 gün sürerken 2 gün sürdü. Reglim bitelim 4-5 gün oldu ve sabahları midem bulanmakta sizce hamile miyim?

Gnunden dolayı buyuk olasılık dglsn yumurtlama zamanın degıl. Ama o zmnlardada kalan yokmu tabıkı vardır, ama bılemedımkı kan aldır bı bakalım net cıksın. Ecz. Alınan net degıl cogu zaman.

Bence de düşük bir olasılık fakat içim içimi yemekte ya öyle ise diye bu yüzden de sizlerin fikirlerini alayım dedim... Teşekkür ederim...

Hapini unuttugun zaman onun yerine ertesi gun iki tane alman sacma. Cunku o gecen gunun etkisini gostermiyor.
Kontrol hapini en gec 12 saat icinde alabilirsin. 1 gun unutursan o gunu atla ve diger gunleri normal sekilde devam al. Korunma olarakta ek olarak basla korunun 1,5 ay boyunca.

Hapini unuttugun zaman onun yerine ertesi gun iki tane alman sacma. Cunku o gecen gunun etkisini gostermiyor.
Kontrol hapini en gec 12 saat icinde alabilirsin. 1 gun unutursan o gunu atla ve diger gunleri normal sekilde devam al. Korunma olarakta ek olarak basla korunun 1,5 ay boyunca.

Uyarılar için teşekkür ederim... Peki sence hamile olma riskim nedir?

o ilaçların yalancı adet yaptığını duymuştum yengem kullanıyordu 1-2 gün süren adetleri oluyordu zamansız gelen. ama yani adeti yeni biten birinin hamile kalmasının imkansız olduğunu herkes bilir herhalde dimi? ben hiç ihtimal vermiyorum hamile oluşunuza. sizin bulantılar bence tamamen psikolojik. ama biz ne desek de net bi sonuç görmeden gecmez o bulantılar, sonra stresten adetiniz gecikir, pskplojik yalancı gebelik filan olursunuz :) eczaneden test alın bosuna stres olmayın

o ilaçların yalancı adet yaptığını duymuştum yengem kullanıyordu 1-2 gün süren adetleri oluyordu zamansız gelen. ama yani adeti yeni biten birinin hamile kalmasının imkansız olduğunu herkes bilir herhalde dimi? ben hiç ihtimal vermiyorum hamile oluşunuza. sizin bulantılar bence tamamen psikolojik. ama biz ne desek de net bi sonuç görmeden gecmez o bulantılar, sonra stresten adetiniz gecikir, pskplojik yalancı gebelik filan olursunuz :) eczaneden test alın bosuna stres olmayın

İlişkiye sabah girdik akşama adet oldum beni şüphelendiren şey normalde 5 gün sürerken 2 günde bitmesi acaba üstüne görme falan mı oldum diye şüpheleniyorum ya :KK43: Yarın kan testine gideceğim bakalım belli olur her şey. Ama doğru diyorsun mide bulantısı da geç başlıyor 3-4 haftalık iken ama bakalım artık :)

Kızlar Merhaba

ben 1.5 yıllık evliyim çocuğum olmuyor hiçbir sorunumuz yok 2 kez aşılama yatırdım tutadı ilk defa bu ay adetim gecikti 4. günümdeyim test yaptım tek çizgi kafayı yiycem sitresten olamıyorum sanırım ama üzülüyorum ne adet belirtim var nede hamilelik sadece 1 kez lekelenme oldu niye olamıyorum psikolojim çok bozuldu sizce ne yapmalıyım böyle olan varmı ayrıca adetim 1 gün geçti diye kan tahlili yaptırdım Beta hcg 2.00 çıktı yani negatif sitresten olamıyorum dimi:KK43:

X