Acaba hamile miyim?

izmirli3525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
9
2
22
Merhabalar 31 Ağustos yumurtlama günümdü ve ondan 1 hafta öncesi komple ilişki oldu yumurtlama günü de dahil normal de 14 Eylül de regl olmam gerekiyordu 3 gün gecikti ve adet sancım benim çok ağrılı olurdu canım çok yanardı ama şuan ki kasik sancım böyle tatlı yani canımı yakmıyor hafif gelip geri gidiyor ara ara test yaptım negatif sizce hamile miyim? Yada bu durumu yaşayan varsa bilgi verebilir mi? Teşekkür ediyorum.

Yumurtlamamız ve adet günümüzün aynı olması ve tüm değerlendirmelerimizin bile aynı olması peki ben de 14 eylülde lekelenme oldu başta sulu pembe oldu 1.gün ama afedersiniz idrarım pembe gibi oluyordu hafif kanamalı olduğu için ama peçeteye silince sıvı gibiydi yani adet biraz yoğun oluyor. Bu öyle değildi ertesi gün bitti şuanda hiç yok. Normalde adetim 5 gün sürer. Bugün test yaptım bulanık gibi napıcam ben de bilmiyorum 1 senedir olmuyor ve şuan ümitlenmek istemiyorum

Ay çok şaşırdım cidden tesadüfe bak inşallah aynı anda bebiş haberi alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…