Acaba hamile miyim yoksa farklı bir rahatsızlık mı?

AlalaKT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
109
10
Kızlar 30 unda regl olacağım daha ama 4 gündür aşırı sancı var sol kasığımda dört gün önce göğsümde bi sancı başladı bi gün sonra aşırı gaz sancısı çektim karnım davul gibi oldu gece boyunca uyuyamadım nerdeyse üzerine ishalde oldum bu geçti bir gün sonra felaket bel ağrısı çektim gün ilerledikçe o da geçti iki gündür de sol kasığım çok ağrıyor sol bacağıma ve vajinama doğru gidiyor ağrı ben hareket ettikçe dün kadın doğumcuya gittim ilaç almaktan da korkuyorum belki hamileyimdir diye doktor herhangi bir sorun yok yumurtalıklarında gayet iyi dedi hamile değilsindir ağrın mekanik dedi sanki ben robotum buscapan al geçer ağrın dedi aldım sabah ama aynı hiçdeğişme yok ağrıya odaklanmıyorum ama hareketimi kısıtladığı için ister istemez farkediyorum sizde nasıl değişmeler olmuştu siz hamileyken bir de bir anda saniyelik mide bulantısı gelip geçiyor başka bir değişme yok

Son düzenleme:
Lütfen cvp yazın arkadaşlar şuan mide bulantım yine başladı hamileyimdir demek istemiyorum ama şüphe etmiyor da değilim daha önce yaşamadım bu kadar belirti reglimde

Daha adetinin üzerinden bile geçmemiş bu kadar çabuk mide bulantısı olacağını zannetmiyorum ama diğer şikayetlerin hamilelikte de olan durumlar. Her ihtimale karşı ilaç kullanma tedbirli ol çünkü bende bazı şikayetler üzerine doktora gidip muayene olmuştum ama kan testi yapılınca hamile olduğum anlaşılmıştı ve doktor çok şaşırmıştı ultrasonda nasıl göremedim diye. Ama sen hamilemiyim diye düşündükçe psikolojik olarak tüm belirtileri yaşarsın belki üşütmüş bile olabilirsin soğuk direkt kasıklarda ağrı yapabiliyor. Adetine de az kalmış zaten hayırlısı diyelim:)

Bilmiyorum ki cnm ya üşütme değil ama sanmıyorum regl öncesi böyle belirti olmaz diye düşünüyorum genelde gün geçineymiş dediğin gibi çocuk isteyip istemediğimi de tam bilmiyorum zaten hani çocuk çok istesem çok kafaya takıyorum psikolojik diyeceğim ama oladabilr belki bu kadar erken bulantı neyse diğerleri olabiliyor mu çok rahatsız ediyor beni ya dediğim gibi hasta olacağımı bilsem ilaç alıp bastıracağım ağrıyı sömestır tatili geldi ailelere gitmemiz lazım bu halde gitmekte istemiyorum :/

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…