Acaba Hamile kalırmıyım ? Yardım...

lall_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
74
0
Kızlar normalde eşim ile prezervatif ile kornuyoruz dun takmadan ilişkıye gırdık ama eşim kendını geri çekilme yontemi ile çektı dışarıya boşaldı ama banabır arkadaşım bana boşalmadan gelen önce sıvıdan bıle hamıle kalındığını söyledı dun gece saat 2 de ilişkıye girdık ertesı gunu hapımı alsam sizce etkısı olurmu kaç saat içinde içmem gerek acaba acıl yanıtınızı beklıyorum

İçerik nedeniyle konunuz “ Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar “bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

ertesi gün hapının etkisi olur tabi.alıp hemen içseydin
ama bence gerek yok hamile kalmazsın bence tabi
ama ilahi takdiri belli olmaz cicim

kızlar şuan işteyım 6 da çıkıyorum bugun alsam etkısını göstermezmı sızce

Hap konusunda deneyimim yok birşey diyemeyeceğim ama...

Eşinizin uyguladığı korunma yöntemi çok garanti değil, bunun yanında hamile kalma olasılığınızda düşük....

Hayırlısı olsun...

canim yahu yumurtlamayi denk getirdigimiz halde en iceri bosaldigi halde aylarca ugrasiyoruz hamile kalalim diye. ben de senin gibi bir kere cok telaslanmistim. ertesi gun hapi almistim. ne komikmisim diye guluyorum simdi:) pat diye olacak sandim. cunku Turk filmlerinde hep oyle olurdu. kiz hemen hamile kalir falan. olmuyor malesef.

canım ben yıllarca sağlık sorunlarım sebebiyle arada senin dediğin yöntemle korundum genel olarak pek sağlıklı bi yöntem olduğu sölenmez ama hamile kalma olasılığı gerçekten çok düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…